Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Ліда

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 46-56 років

Скажіть....

                         


 
Скажіть мені, будь ласка... Чому іноді в житті все буває так...дивно!  Чому хочеш всього і відразу, а отримуєш нічого і поступово??? Чому намагаєшся зблизитися із дорогою серцеві людиною, але не виходить - то обставини не ті, а то і сама людина того не бажає... Невже ж можливо усе життя закохуватися і так і не пізнавати справжнього щастя???... Чому не виходить вірити у краще?... Чи насправді ця надія і ці сподівання ні до чого не призводять, окрім суму, страждань і марно витраченого часу і почутів?...
   Дивлюся на інших і просто шокована - одна знайома розлучилася із хлопцем, не прозустрічавшись і двох тижнів, а тут же знаходить собі нового... І відповідь: "Набридло"... А ти дивишся на неї і відчуваєш себе якоюсь неповноцінною - люди так легко знаходять собі когось, для них це не важко, раз плюнути, а ти сидиш у очікуванні якогось незрозумілого щастя... І не відомо - чи воно буде взагалі?!... І чому, як тільки зацікавлюєшся кимось, хочеш зустрічатися, то неодмінно не виходить! Як спеціально, немовби хтось прочитав думки - і от тобі!... Адже ж знаєш, що ти далеко не потвора, навіть навпаки, не божевільний псих... Навпаки - нормальна дівчина, яка цілком заслуговує на нормальні стосунки... І треба ж так - закохатися, а потім зрозуміти, що оті нічні сльози, ті вечірні мрії біля відчиненого вікна, ті прогулянки містом у надії когось зустріти - все марно... Скажіть, будь ласка, що зі мною? Чи це в мене життя зараз таке веселе, чи, може, вже діагноз???... І все розумію, намагаюся не сумувати, але не виходить... Хочу повірити у щасливе чудо - але не можу....

7%, 1 голос

93%, 13 голосів

0%, 0 голосів

0%, 0 голосів
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
15

Коментарі

Гість: Призрак_

15.03.09, 17:55

Рассуждаешь не по детски...

    25.03.09, 17:57Відповідь на 1 від Гість: Призрак_

    на жаль... Хочу бути дитиною, вічно щасливою і безтурботною - але вже не те...

      Гість: Призрак_

      35.03.09, 18:00Відповідь на 2 від Купідонка

      все остаются в душе детьми....

        45.03.09, 18:01Відповідь на 3 від Гість: Призрак_

        В какой-то мере да...

          55.03.09, 18:02Відповідь на 3 від Гість: Призрак_

          Любовь, по крайней мере, сильные чувства, делают нас детьми...

            Гість: Мяффо4ка

            65.03.09, 18:02

            Просто твоэ щастя десь ще др1маэ ...все,що легко даэться-швидко зникаэ...нав1що тоб1 миттэв1 стосунки,як1 н1чого неварт1? хлопцям в твоэму в1ц1 найлегше сп1лкуватись с тими,хто не зациклюэться на серйозних стосунках.А ти-романтична д1вчина,тоб1 непотр1бен якийсь крутелик,який не зрозум1э,чого варт1 т1 сльози вноч1...все ще т1льки попереду йди вперед 1 не задумуйся над цим кохання вибираэ т1льки достойних,я впевнена,що воно тебе сп1ткаэ

              Гість: Призрак_

              75.03.09, 18:03Відповідь на 4 від Купідонка

                Гість: Призрак_

                85.03.09, 18:03Відповідь на 5 від Купідонка

                Вот в этом я с тобой соглашусь...

                  95.03.09, 18:04

                  у каждого бывает такой период в жизни, нужно просто научится не ждать

                    105.03.09, 18:05Відповідь на 6 від Гість: Мяффо4ка

                    Дякую за підтримку! розсмішило слово "крутелик"! Я також сподіваюся, що моє кохання вибрало для мене гідного, але чомусь все більше переконуюся, що то не є так...

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      7
                      9
                      попередня
                      наступна