Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Маша

50 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 37-65 років

Размишлізми... Транспортні

Якби мені кожен третій житель Киева платив по 4 (а зараз вже 3 гривні) щодня (проїзд у громадському транспорті), то думаю, у обідню перерву вже 1-го дня, я купив би собі Лексус, чи Порш... То чому за 4 місяці не можна хоча б поміняти непрацюючі компостери у трамваях???? Чому, заплативши гроші, я маю бігти через весь вагон до компостера, який ще не факт що цілий та працює??!!!!

І знову кудись подівалися кондуктори з трамваїв!!!

 Якщо ви їдете у другому вагоні, і чуєте «Шановні пасажири, трамвай працює без кондуктора, абонементні талони для оплати пороїзду ви можете придбати у водія» яка ймовірність того, що ви зірветесь з місця, на наступній зупинці перейдете у перший вагоп і купите квиток за 1.5 грн?


70%, 7 голосів

10%, 1 голос

10%, 1 голос

10%, 1 голос
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
2

Коментарі

анонім

118.02.09, 15:28

йа буду ездиць зайцом

    218.02.09, 15:31

    У нас в днепре такой куйни нету, еси кандехто свою жопу не пошевилил то куй ей кто что заплатит, так что нам кампокстеры ненужны. Токо у нас в таком кондукторизированом транспорте ездят одни пенсы, студентики и бомжы, так шо лексус тут не купиш

      318.02.09, 15:48Відповідь на 2 від GT

      У нас в днепре такой куйни нету, еси кандехто свою жопу не пошевилил то куй ей кто что заплатит, так что нам кампокстеры ненужны. Токо у нас в таком кондукторизированом транспорте ездят одни пенсы, студентики и бомжы, так шо лексус тут не купишВраці та ввечері багато робочого люду їде.

        418.02.09, 15:59Відповідь на 3 від Соняшний

        Враці та ввечері багато робочого люду їде.Ну хз я еду в маршрутках так они набиты, если ехать трамваем/тролейбусом то вобще никуда не доедиш, хотя трамвай нумер 1 вроде ходит нормально, наверное единственный во всем городе маршрут.

          519.02.09, 12:37

          та ходил он раньше нормально, пока ремонт не начался, а теперь 1, 3 и 14 все вместе ходят как попало...

            Гість: Rainy_evening

            620.02.09, 21:54

            мдя