Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Анастасия

41 рік, риби, познайомиться з хлопцем у віці 42-48 років

Размишлізми... Транспортно-економічні


Розмова на базарі з бабцею, що торгує насінням:

-Скільки баночка насіння?

-5 грн.

-А чого це вона така маленька? Тиждень тому більша була!

- так ціна ж та сама лишилася!

- wakeup!

 

Думаю приблизно така розмова відбулася і в антимонопольному комітеті з КиївПасТрансом.

-Добре, хай ціна на проїзд буде 1 грн 70 коп. (підняли ціну на 300%, знизили на 15%, до того ж ціна не кратна жодній монеті/купюрі тому не зручно рахувати та давати решту...), але тоді проїздні квитки будуть майже втричі дорожчі (проїздний на рік на метро 910 грн, в порівнянні з 365 грн раніше).

При тому, що у людини зі стандартним графіком роботи (понеділок-пятниця), з 365 днів за рік 104 вихідних (субота і неділя) 24 дні відпустки, 9 святкових днів (1 січня, Різдво, 8 березня, Пасха, 1-2 травня, 9-те травня, день конституції, день Незалежності)

365-104-24-9=228 робочих днів.

При проїзді на роботу і назад це 228*2=456 поїздок на рік. Навіть при минулій заявці мера, жо купуючи проїздний квиток, ви платите, як і раніше, по 50 копійок за поїздку- це повна нісенітниця. (365 грн / 456 поїздок = 80 коп/поїздку) Зараз це повний маразм (910 грн/456 поїздок = ТІ САМІ 2 ГРН!!!!)

БЛЯ, шановні економісти!!!!! Пройдіть, будь ласка, ще раз шкільну програму математики 2-3 класу!!!!


13%, 1 голос

38%, 3 голоси

50%, 4 голоси

0%, 0 голосів
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
4

Коментарі

118.02.09, 15:16

3 варіант ))
а ще можна: Льоня-Космос - хапуга, свого не упустить...

    Гість: vitaliч

    218.02.09, 15:17

    (спокійно) - ..підараси....

      318.02.09, 15:49

      заявление мера было при проезде в 2 грн.. тода проездные были по 365грн... и рассчитываются они на 365 дней проезда, а не на сугубо рабочие... или ты в выходные сидишь и никуда не ездишь????
      воот... а опустив стоимость проезда они подняли цены на проездные... так народ еще больше проиграет.. но народ же хотел что б опустили проезд?? вот вам.... опустили....
      так какого черта теперь машете кулаками ??? сами ж добивались.. а опустили до рентабельной цены (если помните все рассчитывали эту цену... так получите)

        419.02.09, 12:41Відповідь на 3 від Orlandaa

        ну кто, скажите мне, пожалуйста, ездит куда то одними и теми же видами транспорта все 365 дней в году?!!!! ето же маразм полный!!!

          519.02.09, 16:24Відповідь на 4 від smuga

          ну кто, скажите мне, пожалуйста, ездит куда то одними и теми же видами транспорта все 365 дней в году?!!!! ето же маразм полный!!!почему?? я когда училась то ежедневно пользавалась метро , а по выходным... почти каждый выходной куда-то ехала на метро.. так что проездной вполне отрабатывал

            619.02.09, 20:18Відповідь на 5 від Orlandaa

            ну кто, скажите мне, пожалуйста, ездит куда то одними и теми же видами транспорта все 365 дней в году?!!!! ето же маразм полный!!!почему?? я когда училась то ежедневно пользавалась метро , а по выходным... почти каждый выходной куда-то ехала на метро.. так что проездной вполне отрабатывалА в отпуск к морю не хотелось? Ты его предпочитаешь тоже в метро проводить?

              719.02.09, 21:04Відповідь на 6 від Соняшний


              ну кто, скажите мне, пожалуйста, ездит куда то одними и теми же видами транспорта все 365 дней в году?!!!! ето же маразм полный!!!почему?? я когда училась то ежедневно пользавалась метро , а по выходным... почти каждый выходной куда-то ехала на метро.. так что проездной вполне отрабатывал
              А в отпуск к морю не хотелось? Ты его предпочитаешь тоже в метро проводить?
              ну... покрайней мере я на море не езжу... попросту не люблю я крым....
              вооотт... я в основном в Киеве сидела.. и тогда у меня небыло отпусков.. я училась

                Гість: Rainy_evening

                820.02.09, 21:57

                Дістало метро, жетони і всеь гром транспорт разом взятий. Вже другий тиждень хо собі проїздний по сстудаку пробити.. і ніяк
                Льоня таки космос..де свою тарілку припаркував цікаво.

                  Гість: Кролег

                  921.02.09, 02:01Відповідь на 3 від Orlandaa

                  Ну я в воскресенье никуда не езжу. сижу дома, читаю, занимаюсь йогой, траву курю
                  да потому, что 6 насыщиных с утра до познего вечера рабочих дней
                  Это не потому, что я трудоголик, мне работа нравится, я б вообще возле нее засыпал и просыпался. НО!

                  Тем временем метрополитен: закликае пасажирів, за для уникнення черг біля кас, користуватися безнонактними картками. Но. если раньше мне еще было выгодно, по суботам ездить ПОЧТИ безплатно. то щас я переплачиваю, чтобы в очереди не стоять!!!

                    1023.02.09, 07:59Відповідь на 9 від Гість: Кролег

                    незнаю.. я купила картоку.... (не проездной) с нее снимается цена за житон при одной поездке... и в очереди не стою

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна