хочу сюди!
 

Марта

48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

Враження

Позавчора пересіла з Логана на Поло. Це неперевершені враження. На стоянку не хочеться ставити, так би й їздила цілодобово. Хто водій - зрозуміє.
9

Коментарі

16.10.17, 22:38



я последний раз водила Сааб автомат - это корабль, а не машина!

    26.10.17, 22:38Відповідь на 1 від Parichka



    я последний раз водила Сааб автомат - это корабль, а не машина!

    космический есишо

      37.10.17, 06:19

      похоже будешь в нем жить

        47.10.17, 06:34

        Мені разок пощастило 3 дні водити Каділлак. І хоча йому було 10 років - це неперевершено! Це крутише, ніж новий ловий Лендкрузер 4,6 лимітед едішн, що у жінчіного брата. Каділлак - моя любов серед авто. Даст Боже - мрію собі завести.
        А тебе розумію. Хоча на сторонній погляд, чесно, що Логан, що Поло - приблизно те саме. Клас один. Хоча по відчуттям очевидно є велика різниця.

          57.10.17, 07:18Відповідь на 4 від Танк_

          Мені разок пощастило 3 дні водити Каділлак. І хоча йому було 10 років - це неперевершено! Це крутише, ніж новий ловий Лендкрузер 4,6 лимітед едішн, що у жінчіного брата. Каділлак - моя любов серед авто. Даст Боже - мрію собі завести.
          А тебе розумію. Хоча на сторонній погляд, чесно, що Логан, що Поло - приблизно те саме. Клас один. Хоча по відчуттям очевидно є велика різниця.
          Ух! Як в коханні признався!
          От автомобільна душа у тебе

            67.10.17, 08:06

            Всегда предпочитал немцев французам.

              77.10.17, 08:35

              ..Мені "Волинянка" до вподоби)

                87.10.17, 09:44

                фальцваген то як велосипед, дуже просто і зручно.....

                  97.10.17, 09:45Відповідь на 7 від Merovingian

                  ..Мені "Волинянка" до вподоби)зимою по снігу бриє любмий джип ховається

                    107.10.17, 09:54Відповідь на 5 від Ми Ла

                    Мені разок пощастило 3 дні водити Каділлак. І хоча йому було 10 років - це неперевершено! Це крутише, ніж новий ловий Лендкрузер 4,6 лимітед едішн, що у жінчіного брата. Каділлак - моя любов серед авто. Даст Боже - мрію собі завести.
                    А тебе розумію. Хоча на сторонній погляд, чесно, що Логан, що Поло - приблизно те саме. Клас один. Хоча по відчуттям очевидно є велика різниця.
                    Ух! Як в коханні признався!
                    От автомобільна душа у тебе
                    Повір, ти б також відчула різницю

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна