хочу сюди!
 

ГАЛИНА

59 років, терези, познайомиться з хлопцем у віці 60-70 років

Тесла Model 3 ще не вийшла,

а над нею вже занесено вбивчого меча.
            Здається, перші два монстри електроавтопрому готові зчепитися у смертельному двобої за ринки.
Генеральний директор Volkswagen Герберт Дісс заявив, що "все, що може зробити Тесла, ми можемо перевершити".

            Якщо для Model 3 від Тесла, що запланована до серійного випуску цього літа, давно вже оголошено базову ціну у 35000 доларів США, то головний стратег Volkswagen Томас Седран заявив, що вони гарантують ціну на свій повністю електричний Volkswagen I.D. приблизно на 7-8 тис. доларів нижче, ніж модель 3, що означає ~ 28 000 доларів або близько 25000 євро. Очікується, що серійний випуск Volkswagen I.D. почнеться через рік після випуску Model 3. Співставлення величини запасу ходу з однієї зарядки теж на користь VW.

         Схоже, що і справді фольксвагенівський концепт-кар I.D. має загалом "порвати" теслівську "модель 3". Начувайся, Елоне ))
2

Коментарі

119.07.17, 00:12

" Генеральний директор Volkswagen Герберт Дісс заявив, що "все, що може зробити Тесла, ми можемо перевершити". "
как Я и писал . говорил ..
Тесла не показатель ..
сама "Тесла " как автомобил , - гавно !!
её проектировала какая- то, " шараш- монтаж- контора "
характеристики Теслы , ходовая Теслы, ... " оставляют желать лучшего "
поэтому я всегда говорил - Маск обычный аферист
Маск звичайний розпорядник чужих грошей. Тесла ще себе покаже. Просто не доцільно все хороше, що вони мають і знають, вкладати в першу ж модель. Тим більше, технології розвиваються і ноу-хау з'являються досить стрімко. Майже впевнений, що Тесла ховають у рукаві якщо не туза, то короля - точно.

    219.07.17, 00:34

    Маск звичайний розпорядник чужих грошей. Тесла ще себе покаже. Просто не доцільно все хороше, що вони мають і знають, вкладати в першу ж модель. Тим більше, технології розвиваються і ноу-хау з'являються досить стрімко. Майже впевнений, що Тесла ховають у рукаві якщо не туза, то короля - точно.понимаешь, можна много чего говорить, но Я тебе задам один вопрос ..
    что за завод, цех ... или что угодно, ты можешь назвать, кто производит автомобиль "ТЕСЛА"
    ??
    сразу, даю подсказку - можешь даже не гуглить ..
    но попробуй )
    завод TЕSLA Fremont, штат Каліфорнія

      319.07.17, 00:57

      та ну не, дорого и не то, что я хочу, воно того не варто

        424.07.17, 11:50

          524.07.17, 11:57Відповідь на 4 від Голубка

            624.07.17, 11:58Відповідь на 3 від Кат*Ери*На

            та ну не, дорого и не то, что я хочу, воно того не вартоех-ех, коли навіть звичайний соляркоспалювач недоступний, то так

              730.07.17, 19:09

              Так, ціна кусається...

                830.07.17, 23:16Відповідь на 7 від Мо-Na

                Так, але скромніші цілі вже можна ставити
                http://nadavi.com.ua/src/1192/src-39.php

                  931.07.17, 10:58Відповідь на 8 від Lulu

                  О, так! Гідроборд я вже кілька разів бачила, а моноколесо - двічі Моноколесо дуже дивно виглядає

                    1031.07.17, 11:30Відповідь на 9 від Мо-Na

                    О, так! Гідроборд я вже кілька разів бачила, а моноколесо - двічі Моноколесо дуже дивно виглядаєСерйозно? Я - частіше. Сам з роботи часто йду близько 30 хв пішки. Іноді дивлюся услід моноколесникам... не без заздрощів і шкідливих для сімейного бюджету думок...
                    А раз чи два я вже бачив ось такі класні машини
                    http://nadavi.com.ua/src/1192/src-39.php?page_=9

                    так незвично виглядав чоловік, що їхав на скутері E-Mania ZERO

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна