хочу сюди!
 

Славушка

48 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Люблю медведей.

Пошла новая волна ))) Хочу медведей и побольше, это первые. Лапа и Тяпа.


17

Коментарі

Гість: С л а в к а

128.12.13, 19:03

Руки потрібно якось цікаво шити. Я над цим не думала, але дивилася на своїх РРРРРРРРРРррррр і Пацю, у них руки, тобто лапки пришиті інакше.

Теж люблю медвєдєй.
Касіві.

    228.12.13, 19:04

      328.12.13, 19:06Відповідь на 1 від Гість: С л а в к а

      Руки потрібно якось цікаво шити. Я над цим не думала, але дивилася на своїх РРРРРРРРРРррррр і Пацю, у них руки, тобто лапки пришиті інакше.

      Теж люблю медвєдєй.
      Касіві.
      Я этих делала по классической выкройке )) хотелось узнать, как сойдется вместе эта куча деталей. )

        428.12.13, 19:07Відповідь на 2 від ЯнаСтепановна

          Гість: С л а в к а

          528.12.13, 19:12Відповідь на 3 від Ми-шутка

          А ще... Вони мають бути щасливішими, кумеднішими... Рррррррррр з мішечком у латках-заплатках. А Ви все одно молодець! Китайські іграшки - це маразм, ніби ми вже і іграшки не пошиємо...

            628.12.13, 19:23Відповідь на 5 від Гість: С л а в к а

            А ще... Вони мають бути щасливішими, кумеднішими... Рррррррррр з мішечком у латках-заплатках. А Ви все одно молодець! Китайські іграшки - це маразм, ніби ми вже і іграшки не пошиємо...китайские может и хороши, но неживые )) а игрушка, сделанная вот так, руками, она даже характер имеет )

              728.12.13, 19:27

              Замечательные мишутки!

                Гість: С л а в к а

                828.12.13, 19:29Відповідь на 6 від Ми-шутка

                А ще... Вони мають бути щасливішими, кумеднішими... Рррррррррр з мішечком у латках-заплатках. А Ви все одно молодець! Китайські іграшки - це маразм, ніби ми вже і іграшки не пошиємо...китайские может и хороши, но неживые )) а игрушка, сделанная вот так, руками, она даже характер имеет )ОКЄЙ))))

                Не має, випадково, схеми бика. Я хочу зробити колекцію. До речі, можу поділитися ідеєю. Цикл. Мавпочки теж не маю... Дракона уявляю, як можна зробити. У мене в дитинстві були гумові, болгарські. Розмір середньої ляльки. Звірята, ігри були цікаві. Вони жили, гралися.

                Хочу зробити цикл. Мишка легко робиться. Змія - теж...

                З НОВИМ РОКОМ!

                  928.12.13, 19:34Відповідь на 8 від Гість: С л а в к а

                  ну я животных без схемы делаю, если не поленюсь, сделаю быка и выложу с выкройками )) А вот обезьян почему-то стойко не люблю ))

                    1028.12.13, 19:35Відповідь на 7 від Золото 750*

                    Замечательные мишутки!Спасибо ) Хочу теперь пушистенького попробовать, нашла уже из чего сделать.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна