хочу сюди!
 

Лилия

41 рік, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Можна довіряти БІОС?

Часом я активувався по радіотехніці на тему вивчення компютерних блоків живлення, розгорнувся на низку міжнародних форумів та матеріалах Ютуб, а цей гурт ніби простоює. Ось моя гіпотеза стосовно, що БІОС дає занижчені показання, а мультиметр вигідно приближено.  Насправді тести мої доводять, що мультиметр фіксує пікові показники не вміє проводити цифрову обробку, а БІОС та сторонні додатки вичислюють так, що ми оцінимо якість роботи блока живлення але ж пульсуючий струм, згубно впливає на весь системник. Тепер трохи дослідження

Ремонтуємо БЖ і як звичайно не менше доби чи одного місяця(гарантійний термін майстерні) прогріваємо, а тепер основний етап це налагодити так як клас приладу не високий як наприклад не містить корегуючих елементів чи то силами програмування то нам залишається визначити допустиму хибку приладу, і якість роботи



Звірка утилітою http://www.melinfo.ru/detailfile.php?id=346

Утиліта показує зниження 3.3В до 3.302В

За графіками ми бачимо, що зростає пульсація.

Отже висновок, що зниження показань це рівень пульсацій, а БІОС можна довіряти, і прагнути трохи вищих даних а не нижчих.  Краще не довіряти мультиметру.  Однак БІОС може обманути якщо материнська плата несправна адже з неї йдуть датчики.

Отже графіки показали, що ремонт задовільний але БЖ працює не зовсім якісно, щоб це довести треба замінити ще деякі елементи.


Stats
0

Коментарі