хочу сюди!
 

Людмила

48 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Блок живлення в ПК це сумління(совість) ПК

А відтак, хочеться відстежити  коли вчасно ремонтувати ПК, за  понад 12 років  роботи з ПК, у мене не було збоїв  які  не вирішені  менш ніж  години чи добу, і це гарна  передбачуваність  та підготовка  і підтримка друзів.  Ось дещо  як  відстежити роботу БЖ:  якщо у вас  колонки  вмикаються у розетку  то спочатку вимкніть  ПК, у колонках  почуєте плавний рівний  шум...  якщо  шум  рваний  то ознака, що  БЖ  пора оглянути  раніше чим він глюкне.  Відстежуйте показання напруг, утилітою.  Якщо  напруги зіскакують  понад 5%,  проблема не тільки  в БЖ, а може вигорів  слот живлення в материнці.  Якщо  ПК при першій команді не вмикається а на другий  раз  вмикається  то   може... ознака  про час профілактики.  Можливо  посилення нагріву  є  теж ознакою  порушення роботи БЖ.  Ну звісно  якщо при вмиканні, чуємо  скрегіт  то означає  якийсь  кулер  пора змащувати або зняти пил.  У мене скреготав як раз  у старому БЖ.  Якщо  колонки  у вас вмикаються  через  ЮСБ  то  простежте як вони себе ведуть  при вимиканні ПК,  посилення хлопку, може бути ознакою  змін в режимах  БЖ.  Відстежте як довго світиться  індикатор  на модемі, після вимикання  ПК,  чим швидше тухне тим  ближче біда.  Пильнуйте  і бід не буде.
0

Коментарі