хочу сюди!
 

Татьяна

57 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 55-58 років

DIE KRUPPS – 33 роки на індустріальній сцені.

                                       

Сьогоднішній матеріал я хочу присвятити одній з чудових команд Німеччини. Взагалі, якщо йдеться про музику та німців, я можу сказати лише «даст іш гуд» та «йа, йа», що в перекладі означає – німці грають чудову музику. Існують різні школи року: британська, американська, німецька і навіть, так званий «русский рок», якщо ви розумієте, що я маю на увазі. Це характер звучання, за яким ту чи іншу команду можна впізнати за місцем дислокації. Я ще іноді виділяю французький звук та кілька інших (навіть українську школу чи характер) але перші три – найконцептуальніші як на мене.

Коротше, якщо казати про індустріальну музику та культуру, то на сьогоднішньому етапі ми чуємо вже не ту індустріальну музику, що існувала раніше, а скоріш за все постіндустріальну, яка розмножилася на купу різноманітних піджанрів чи видів. Принаймні такі думки висловив у 1981 році припинивший існування гурт Throbbing Gristle, один із засновників індастріалу як жанру. На час такого переосмислення цього індастріал-руху та становлення з нього чогось нового і з’явилося багато нових молодих команд.
Засновник гурту Die Krupps Юрген Енглер (Jurgen Engler) раніше грав панк в своїй команді Male, а в 1980 зібрав новий колектив для сміливих музичних експериментів. Назва Die Krupps походить від відомої німецької промислової династії Круппів, що під час II –Світової війни була постачальником сталі для 3-го Рейху. Таким чином Юрген підкреслив своє антимілітаристичне та антифашистське ставлення до речей які відбувалися у Германії. Тим паче, сам жанр індастріал «тобто промисловий», вже пов’язує творчість музикантів з глобальними речами людства, як то індустріалізація, мілітаризм, глобалізація та шкідливі наслідки недбальства суспільства в цілому: забруднення навколишнього середовища, катастрофи та апокаліпсиси.

 www.metropolis-records.com

Я не буду тут описувати детальну музичну діяльність команди, це можна прочитати за бажанням всім самими. Я перелічу основні здобутки:
1) 1981 рік – перший альбом став пластинкою тижня в британському NME;
2) 1989 рік – сингл "Machineries of Joy" здобуває 25 місце в танцювальному рейтингу США 100 Billboard (це перший і останній випадок коли німці потрапили до цього чарту);
3) 1992 рік – альбом Volle Kraft Voraus стає класикою для всіх, хто грає в стилі EBM;
4) 1993 рік – випуск самого успішного альбому "IIТhe Final Option", який об’єднує навколо себе прихильників різних стилів: індастріалу, металу, техно, ей-бі-ему і навіть хіп-хопу. Кліп на пісню To The Hit стає самим популярним на MTV і приносить гурту світову славу;
5) ім’я Юргена з’являється на обгортці альбому Rammstein "Sensuht" (за деякими чутками він впізнав свій семпл в одній з пісень…так, що вписали);
6) 2011 рік – 2 місце в рейтингу кращого синглу Deutsche Alternative Charts.
Це якщо стисло. А взагалі, життя помотало Юргена всюди: працював в Англії, згодом, одружився і переїхав до Техасу США. Постійно експериментував із звуком, міксуючи купу стилів і відходячи від чисто електронної музики до більш металічної або поєднуючи їх разом. Власне, Die Krupps зробив вагомий внесок на розвиток індастріалу. Зацікавленим рекомендую прослухати електроні кавер-версії на гурт Metalica – "A Tribute To Metalica" 1992 року.
Особисто я познайомився з їх музикою у 1995, альбомом "Odissey Of The Mind". Тоді мене і «накрило», раптово, хоч і цілком логічно. До цього часу я лише фантазував на тему поєднання металлу та електроніки. На жаль і в той же час на щастя це зробили за мене. Було мені тоді років 18, так що, ото так.
Між іншим жанр, в якому грає Die Krupps, визначається як agro-industrial/ebm , бо відносити його до чистого industrial metal є не зовсім правильним. Агро – значить агресивний, що містить рифовану гітару. Понавигадували чорти що з цими стилями, піди розберись.

Отже досить балачок, краще подивиться кілька кліпів:

///це тей, що приніс ім світове визнання///


/// саме такий стиль звучання я колись мріяв створити///


///одна з найулюбленіших для мене пісень///

////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

ну і під завісу нове творіння 2013 року:

==========================================================================================

Джерела:

Вікіпедія: http://ru.wikipedia.org/wiki/Die_Krupps
Офіційний сайт: http://www.die-krupps.de/
Російська фан-база: http://www.die-krupps.ru/
І ще, на офіційному сайті пролунала інфа про те що люди накупили дисків останнього альбому, а один з треків пошкоджений (раптово обривається). Фірма запису вибачається і згодна їх замінити. Проте, як зазначено автором, краще такі речі зберегти, бо через кілька років вони стають колекційними)))

==========================================================================================

Пробіотик 2013 ©

4

Коментарі

Гість: ЕКАТЕРИНОСЛАВ

11.03.13, 20:31

ну и гавно !

    21.03.13, 20:39Відповідь на 1 від Гість: ЕКАТЕРИНОСЛАВ

    ну и гавно !"Руки уверх" look elsewhere

      анонім

      31.03.13, 21:44

      Дуже навіть не погано Ви мені відкрили нову групу, яка хоч і старенька, але дуже навіть нічого

        41.03.13, 21:57Відповідь на 3 від анонім

        Дуже навіть не погано Ви мені відкрили нову групу, яка хоч і старенька, але дуже навіть нічогоу них дуже суттєво змінювався звук. для мене кращі то: 1993 — II — The Final Option, 1995 — III — Odyssey Of The Mind, 1997 — Paradise Now. Також в нього був сайд-проект DKAY.COM (2 альбоми). Перші альбоми 80-х більш електроні, для рокерів - попсові, останні альбоми на німецькому як і перші, ну трапляються непогані речі. Взагалі вважаю оті три показовими, близькими до металу.

          анонім

          51.03.13, 22:02Відповідь на 4 від Пробіотик

          Послухаємо Взагалі я до індастріалу так собі, але є цікаві речі - недавно оце з тиждень слухав Kyklos, якщо чули такий без вокалу, але дуже навіть непоганий, тільки з сучасних. А так я більше по металу - дум, блек, готік, етнічний і т.д.

            анонім

            61.03.13, 22:03Відповідь на 1 від Гість: ЕКАТЕРИНОСЛАВ

            Ну воно і зрозуміло - нє по гусско-совковому воно звучить

              71.03.13, 22:10Відповідь на 5 від анонім

              Послухаємо Взагалі я до індастріалу так собі, але є цікаві речі - недавно оце з тиждень слухав Kyklos, якщо чули такий без вокалу, але дуже навіть непоганий, тільки з сучасних. А так я більше по металу - дум, блек, готік, етнічний і т.д.не чув. я все слухаю. дум, чесно кажучи доживає останні дні, його розквіт був у 90-х. тоді любив Парадайз Лост, Семетарі, Самаель, Лайк оф Теарз тощо. Блек найкраще то Мунспил або Ротинг Храйст. Готик та етнічний слухаю теж.

                81.03.13, 22:31

                Цікаво, мені навіть трохи нагадало мій улюблений Депеш Мод

                  91.03.13, 22:39Відповідь на 8 від Lost_paradise

                  Цікаво, мені навіть трохи нагадало мій улюблений Депеш Модрані речі то близькі до електро. всі переймали щось один у одного. це метри свого роду вже. він ще й продюсер, цей Юрген, працював з американськими командами.

                    101.03.13, 23:01

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна