Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Марта

48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

Чужа земля.Фільм Микити Михалкова 2013.

Я не прихильник Микити Михалкова.Але фільм правдивий.Якщо хтось не має часу - можна хоча би з 40 хвилини подивитися.

13

Коментарі

12.11.13, 14:42

    22.11.13, 18:21

    Що це? Новий фільм Міхалкова? Ладно, зараз розберуся, дякую.

      32.11.13, 18:53

      Що це ти порадив? Як вмирає рос. село? Ну і нехай! Та ще й з такою завуальованим поцілунком в дупу путлера - фу Нехай вони там всі повиздихають! Це я тобі як етнічний росіянин кажу! Бо на 80% як мінімум БИДЛО і агресивно-слухняна більшість!
      А хто з них не бидло - виживе...

        42.11.13, 20:52Відповідь на 3 від Танк_

        Ну може я не для тебе виложив.Тут дехто намагався мені довести що у Росії інтернет у кожному селі.

          52.11.13, 21:55Відповідь на 4 від uraha

          Ну може я не для тебе виложив.Тут дехто намагався мені довести що у Росії інтернет у кожному селі.А у такому сенсі - то так. У кожному селі -

            63.11.13, 10:13Відповідь на 4 від uraha

            Ну може я не для тебе виложив.Тут дехто намагався мені довести що у Росії інтернет у кожному селі.ІНТЕРНЕТ у кожному селі?!!!
            Мій знайомий був у 60км. від Смоленска - так там у селі навіть МОБІЛЬНОГО ЗВЯЗКУ НЕМА!

              73.11.13, 16:57

              Подивився повнісю.Бував в Кіровській обл.,саме так це й виглядало років 10 тому,а зараз мабуть ситуація ще гірша.Мав родичів по жінчиній лінії.Чоловіків майже нема,бо від щоденної пиятки не дотягують навіть до пенсії,а поодинокі баби,що залишались,вже нікому не були потрібні.В деревнях є покинутими й більш-менш пристойні будинки,але нащадки,що виїхали за сотні км.,їх навіть продати не можуть,бо нема бажаючих купити.Під дачі використовувати теж неможливо,бо занадто далеко,нема електрики,доріг та й магазину теж нема.Ось такі там справи.Кацапи собі раду дати не можуть,проте це не заважає їм повчати всіх сусідів навкруги.Така вже жлобська в них натура.

                83.11.13, 17:01Відповідь на 7 від Davigadoff

                нічого.Святе місце пустим не буває.Раз не можуть кацапи - прийдуть інші і будуть там наводити лад.

                  93.11.13, 17:09Відповідь на 8 від uraha

                  нічого.Святе місце пустим не буває.Раз не можуть кацапи - прийдуть інші і будуть там наводити лад.Так,китайцям вже тіснувато,а поруч такі величезні території пустують.

                    103.11.13, 18:02

                    Подивився повністю,звісно це жахливо коли вимирае село,коли китайці спустошують землю,до речі наші бариги хочуть здати в аренду наш Український чернозем китайцям,так що і нам є над чим думати.