хочу сюди!
 

Татьяна

56 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 55-58 років

Російський правозахисник від чекіста відрізняється...

Відомий американський політолог Сергій Мельникофф опублікував у себе на сайті « Свобода слова » статтю , в якій, зокрема , сказав :
"У вас правозахисник від чекіста відрізняється тільки відсутністю портупеї . Запитай будь-якого правозахисника в Росії , що він думає про захоплення нових земель на Кавказі , і ви негайно побачите справжнє рило російської людини ».

Як тут не згадати ікону російської ліберальної інтелігенції та правозахисту , "морального воїна" , - політзека Ходорковського , який , ледь вийшовши з в'язниці негайно оголосив , що Північний Кавказ - це « наша земля , ми її завоювали » і що він особисто готовий вбивати народи Кавказу «за територіальну цілісність Росії».


12

Коментарі

127.12.13, 17:28

Таке заявив???

    227.12.13, 17:34Відповідь на 1 від БілаКоролева

    Таке заявив???Пишуть таке...
    Аж не віриться

      327.12.13, 18:05

      я вважаю, всім цим ходорковським, навальним і пр."правозахисникам"
      рушницю-двостволку в зуби і на Кавказ "відстоювати цілісність росії".
      а захоплення суверенної грузії їм це так не минеться, заждіть ще трохи й придністров'я "заграє"

        427.12.13, 18:11

        Сайт такий цікавий,треба буде полазити...
        Якби цей Мельнікоф був у Росії,то вже точно сайт закрили-б.Я так зрозуміла він з Америки пише...

          анонім

          527.12.13, 18:12

          А у нас дехто з тих "правозахнисників", особливо "язикових", іноді ту портупею вдягає.

            анонім

            627.12.13, 18:13Відповідь на 1 від БілаКоролева

            Таке заявив???Так, заявив, в інтервю провідній американській газеті.

              727.12.13, 18:30Відповідь на 6 від анонім

              Таке заявив???Так, заявив, в інтервю провідній американській газеті.Хай росіяни у себе самі порядок наводять.

                827.12.13, 21:56

                він готовий буде вбивати українців на українській землі

                  927.12.13, 23:45Відповідь на 3 від Люстерко

                  я вважаю, всім цим ходорковським, навальним і пр."правозахисникам"
                  рушницю-двостволку в зуби і на Кавказ "відстоювати цілісність росії".
                  а захоплення суверенної грузії їм це так не минеться, заждіть ще трохи й придністров'я "заграє"

                  Дійсно так, бо колись відливаються киці мишачі сльози.

                    1027.12.13, 23:45Відповідь на 4 від БілаКоролева

                    Сайт такий цікавий,треба буде полазити...
                    Якби цей Мельнікоф був у Росії,то вже точно сайт закрили-б.Я так зрозуміла він з Америки пише...
                    На те й схоже.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна