хочу сюди!
 

Наташа

49 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 44-53 років

Чому у нас неділя,це один день,а в Раші неделя це тиждень?


    Мене зацікавило питання,чому у нас неділя це 1 вихідний день,а в Раші це слово означає тиждень(7 днів).Заглянув у Вікіпедію,і ось навожу звідти кілька цитат:
"У всіх слов'янських мовах, крім російської, назва цього дня походить від поняття «не працювати», «не мати діла»."
християнських країнах недільний день вважається святом, встановленим на честь воскресіння Ісуса Христа (бо воскресіння відбулося саме у цей день тижня) — днем, коли віруючі зазвичай відвідують церкву. prey Вважається, що в неділю не можна працювати. У побожних християнських родинах вважається гріхом працювати в неділю."
     Далі я полазив по російським сайтам і ось кілька цитат від москалів:
"В русском языке счёт дней недели начинается после дня отдыха, который у большинства славянских народов носит название "неделя", что означает "не делать", т.е. отдыхать (ср. в современном украинском языке недiля - "воскресенье")."
"Воскресенье - седьмой день недели. Название его связано с мифологическим воскресением Иисуса Христа. Поэтому этот день считался праздником. Под влиянием религии старое народное название (неделя) было вытеснено и заменено церковным - воскресенье.Таким образом, за "неделей" сохранилось его второе значение - "промежуток времени, равный семи дням".
Таким чином росіяни святкують не 1 день,а 7.Потім починається наступна "неделя",і гульня продовжується.boyan tost dance
Оце життя!!!lol

Художник Геннадий Спирин

24

Коментарі

123.10.12, 17:37

    223.10.12, 18:49

    Виходить так...

      323.10.12, 19:22

      Българска "седмица" и "възкресение"

        423.10.12, 20:56

        цікаво

          523.10.12, 21:15

            623.10.12, 21:39

              Гість: ТарасЧупринка

              723.10.12, 21:57

              Так воно ж "особая стать..." Чого іншого від нелюда чекати ???

                823.10.12, 23:06

                  924.10.12, 00:38

                  Ніколи не замислювалась! Дякую за цікаві думки

                    1024.10.12, 01:00

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна