Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Анастасия

41 рік, риби, познайомиться з хлопцем у віці 42-48 років

Дармова робоча сила

http://glavcom.ua/photo2/1718-1.html
Все советские предприятия, все учреждения участвовали в ежегодной уборке урожая. Городские “Икарусы” по утрам вывозили население на поля, вечером забирали обратно. Школьники выезжали классами, бегали по полю, кидались картошкой друг в друга, набегавшись, садились в кружок с бутербродами и термосами. Потери от тотальной мобилизации никто не подсчитывал, казалось, если горожане не помогут колхозникам – зимой наступит окончательный голод…

За що я "люблю" сєсєр та їх вірних учнів - ригів та комі - це за любов до халяви.
Що саме цікаво, ефективність рабської праці близька нулю. huh
8

Коментарі

11.02.14, 04:58

Було діло... Ще про школярів забув - у Середнеій Азії їх взагалі жахливо експлуатували - та студентів.

    21.02.14, 06:57

    зря Вы так про комми. Они не так глупы как Вам кажется. Деток то они трудоустраивали то дипломатию, то в торгпредства, то в шпиены и т. д. Где жила и как попала в эксплуатацию дочь бескомпромиссного борца с эксплуататорами т. Сталина? Где живет сын такого же т. Хрущева. А вот проклятые пособники проклятых капиталистов снова пытаются обмануть народ и вот такое пишут:
    http://news.eizvestia.com/news_politics/full/183-uvolennyj-azarov-srochno-pokinul-ukrainy-avstrijskaya-pressa
    так что про глупость товарищей каммунистов это Вы зря. Это мы глупцы, а они люди умные достаточно чтоб ложку мимо рта не пронести

      Гість: Sova13

      31.02.14, 08:54

      Напрасные потуги! Тут, как говорят в Одессе, нема ни дурных, ни голых! Сравнивать жизнь в СССР и сейчас - это не иметь мозгов, или делать это умышленно. Что скорее всего...

        41.02.14, 09:34Відповідь на 2 від Poroshenko

        так что про глупость товарищей каммунистов это Вы зря. Это мы глупцы, а они люди умные достаточно чтоб ложку мимо рта не пронестиАле я ж це не вірю що я дурень.

          51.02.14, 09:42Відповідь на 2 від Poroshenko

          Раніше при коммі усі були товарішами і суботнікі безкоштовно навіть і за того парня.Зараз усе приватне і все одне пропонують безкоштовні суботнікі. І один одного кличуть ГОСПОДІН. У дверях сторчить вимога виконавчой вимогает сплатити борг якоби, людині яка зареєстрована по цьому адресу. приїздю у вионавчу і питаю кому ви це надіслали? хто прописан. а що у нас приватне відминили?я господарь квартири. а ну спробуйте до Ахметова пред'явити вимоги хочаб на сарай. а тут що забулися і начальник чує, до сіх пір незрозуміли чого майдан став?

            61.02.14, 09:44Відповідь на 3 від Гість: Sova13

            А чому не можна співставляти? Це що ТАБУ?

              71.02.14, 10:01Відповідь на 5 від Gogilo

              1. Ви теж нічого не зрозуміли.
              а) начальники і при коммі і зараз знають до кого можна приставати а до кого ні.
              б) чого став майдан не розуміє ні він, ні те, що саме себе називає "опозиція", ні Ви.
              в) якби те що називає себе "опозиція" розуміло хоч 20 відсотків запитів людей воно б ніколи не програло вибори. Розумієте - НІКОЛИ. А вони підставляють людей під кулі і під бандитів, щоб відтіснити суперників від корита.
              г) людям потрібно самим чітко сформулювати свої запити і тоді вони будуть чіткіше формулювати свої вимоги до претендентів на владу.
              д) і тоді прідет щастье

                81.02.14, 10:15

                б) чого став майдан не розуміє ні він, ні те, що саме себе називає "опозиція", ні Ви. Оце розтлумачте більш ширше будь ласка.Щось я дійсно під сумнівом але неможу зломити момєнт.Дякую за відповідь

                  Гість: Sova13

                  91.02.14, 10:25Відповідь на 6 від gatyla

                  Та я ж сказав: нема що співставляти!
                  Не знаю якого Ви віку, але співставте Хрещатик, скажімо, 1970-го року, і Хрещатик 2014-го, як що вже Вам не йметься. Картина - маслом, как говорят в Одессе.

                    Гість: Sova13

                    101.02.14, 10:29Відповідь на 7 від Poroshenko


                    Рідке світле слово на цьому сайті. Спасибі!

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      7
                      8
                      10
                      попередня
                      наступна