хочу сюди!
 

Марта

48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

Юлія Тимошенко - Глава держави Україна.

                           Вчора відбувся візит Президента Литви до незаконно ув'язненої Юлії Тимошенко. Це був візит Президента Литви до фактичного Глави держави Україна. Номінальний глава держави, пан Бидло, здається цей ньюанс вже відчув, не дивлячись на весь його дебілізм та тупість. Такий висновок можна зробити з його мовчазної зустрічі з Президентом Литви, після її зустрічі з Главою держави Україна Юлією Тимошенко.
   
                           Японці роблять сепуку з таких обставин -
                    
                           1.Смерть господаря, якому служив самурай;
                           2.Відповідальність за невиконану справу чи непристойну поведінку;
                           
3.Жаль за скоєні вчинки;
                           4.Небажання і сором стати полоненим.
                       
                           Пан Бидло, не японець, але зректися своєї, вже номінальної посади, було би для нього единим, більш-менш пристойним виходом з цієї ганебної ситуації. Не зречеться...




                             
10

Коментарі

Гість: lyo Dnepr

112.05.12, 09:31

Янукович - марионетка криминальных олигархов, которые строят в стране диктатуру по типу российской и белорусской. Склонность большинства украинцев к покорности и продажности потворствуют претворению их усилий в жизнь. На что они рассчитывают? На нашу покорность и на прикрытие Кремля. В Москве в отличие от Украине полицейские массово отказываются выполнять преступные приказы командиров по разгону мирных демонстраций. Почему? Потому что акции протеста массовые. В Укораине массовых акций нет. Поэтому кровосиси могут чувствовать себя в безопасности

    212.05.12, 09:35Відповідь на 1 від Гість: lyo Dnepr

    Я думаю, що в нас вибухне бомба. Поки йде гра на витривалість. В кого першого не витримають нерви, у народа, чи у цього скота, ось тоді і станеться вибух.

      312.05.12, 09:42

      Европа вже зрозуміла, що якбиовосч не та кобила на яку можна ставити!

        Гість: lyo Dnepr

        412.05.12, 09:44Відповідь на 2 від бандерівець

        Вот я и говорю, что у большинства людей очень низкий уровень чувства собственного достоинства. Фактически мы ничем не отличаемся от белорусов и россиян

          Гість: lyo Dnepr

          512.05.12, 09:46Відповідь на 3 від Юрий Смирнов

          Европа вже зрозуміла, що якбиовосч не та кобила на яку можна ставити!Потребовалось больше двух лет,чтобы они это поняли

            612.05.12, 09:51Відповідь на 4 від Гість: lyo Dnepr

            Вот я и говорю, что у большинства людей очень низкий уровень чувства собственного достоинства. Фактически мы ничем не отличаемся от белорусов и россиянБільш важливо, щоб у меньшості воно було.

              712.05.12, 10:42

              Ліо, немає масових акцій? А на Михайлівський площі що зараз відбувається?
              Народ очікує виборів, готується... Усі сподіваються на вибори. Коли люди побачать, як вони будут відбуватися - усі зрозуміють, що єдиний спосіб усунити їх від влади - революція.

                812.05.12, 11:09Відповідь на 5 від Гість: lyo Dnepr

                Алеж зрозуміли!

                  912.05.12, 11:19

                  Не, ну понятное дело, что бывшему зеку и завгару таких ВЫСОКИХ МАТЕРИЙ НЕ ПОНЯТЬ!
                  И харакири\сепуку он делать принципиально НЕ будет...
                  Но когда же это поймут окружающие его ПОВОДЫРИ "лЮди-в-Черном"?
                  Я называю эту картинку "Раденькій, що дурненькій!"... - см. http://blog.i.ua/community/2359/631874/
                  ---
                  И терзают меня смутные подозреия, что сменится только "канделябродержатель" на этой картинке... - а все остальное будет как и есть...

                    1012.05.12, 14:05

                    Буде, якщо ми допоможемо.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна