Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Славушка

48 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Я в шоці.

                  Багато писати не буде, тому що, дійсно перебуваю в шоці. Мій лист до Тягнибока потрапив на один з новостних сайтів -  Олег Тягнибок, почему ВО “Свобода” борется с реальной оппозицией? 
6

Коментарі

13.05.12, 22:07

    23.05.12, 22:11

    Поздоровляю.

      Гість: lyo Dnepr

      33.05.12, 22:16

      Классно написано Когда я читал ответ в предыдущей заметке, то мне было трудно комментировать, потому что я не знал вопрос. А теперь у меня вопрос. Отмежевался ли он от псевдопатриотов и кадрового резерва?

        43.05.12, 22:20Відповідь на 3 від Гість: lyo Dnepr

        Классно написано Когда я читал ответ в предыдущей заметке, то мне было трудно комментировать, потому что я не знал вопрос. А теперь у меня вопрос. Отмежевался ли он от псевдопатриотов и кадрового резерва?Так ти що, не читав - http://blog.i.ua/community/3252/978308/? Я вчора поставив.

          Гість: lyo Dnepr

          53.05.12, 22:32Відповідь на 4 від бандерівець

          Я тебе и говорю, что трудно читать ответ, если не знаешь вопрос.

            63.05.12, 22:33

            Думаю, що сам Тягнибок і не читав листів. То справа модераторів.
            Ну а поява Вашого листа деінде можна пояснитьи просто - модератор поділився з другом цікавинкою, друг ще з одним.. І так пішло

            Тягнибока слід було запитати - через що він під час своєї першої каденції з Чоботом посварився, і чи Чобіт вже відробив ті єврейські гроші, що дали на ремонт синагоги у Бродах, і чи стоїть ще там та риштовка (він знає, яка)

              73.05.12, 22:34Відповідь на 5 від Гість: lyo Dnepr

              Я тебе и говорю, что трудно читать ответ, если не знаешь вопрос.Так в мене там посилання на замітку, в якій це питання.

                83.05.12, 22:37Відповідь на 6 від Вітер-в-полі

                Думаю, що сам Тягнибок і не читав листів. То справа модераторів.
                Ну а поява Вашого листа деінде можна пояснитьи просто - модератор поділився з другом цікавинкою, друг ще з одним.. І так пішло

                Тягнибока слід було запитати - через що він під час своєї першої каденції з Чоботом посварився, і чи Чобіт вже відробив ті єврейські гроші, що дали на ремонт синагоги у Бродах, і чи стоїть ще там та риштовка (він знає, яка)
                Ні, прочитав. Він же відповів мені. Інша справа, як відповів.
                Ну, а за Чобота та синагогу, точно не відповість.

                  93.05.12, 22:57Відповідь на 8 від бандерівець

                  Не впевнений, що на фейсбуці він особисто сидить - там грошима не пахне, та й буде сидіти особисто, то особистого життя не буде.
                  Якийсь секретар..

                    103.05.12, 23:02Відповідь на 8 від бандерівець

                    Забув додати, що великої різниці нема - сам Тягнибок чи секретар - там за гаслами і справді пусто.

                    П.Н. До речі, я якраз на тему серію знимків зробив, підходять для фотошопу на тему вигляду і внутрішнього наповнення. Як поміщу повністю, то дам посилання - я в фотошопі не практик, а Вам може пригодитися. (може і ні, але то таке)

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна