Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Славушка

48 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Як убить ...

Набираємо в гуглі комбінацію "Як убити " "Як убить ", "Как убить "і спостерігаємо цікаву реальну тенденцію ПРастів та їх лідера найближчого часу, те що насправді думають українці kill applause

 Схід і захід разом ! lol

 Рекомендації та поради rofl

В гуглі найдете все що потрібно, може комусь скоро й пощастить rofl

Зеки знають чого боятися людей, що Шевченко пророчив, чому люди пішли на Майдан angry

Хай нечисть не ховається серед вампірів та чупакабр, Україні скоро пощастить ! http://blog.i.ua/user/2594223/615731/#p6  http://maidan.org.ua/2012/01/hennadij-saharov-yak-ubyty-pidarasa/ 


64%, 7 голосів

0%, 0 голосів

36%, 4 голоси

0%, 0 голосів
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
17

Коментарі

124.04.12, 22:19

Пора б уже зекам відвести заслужене місце в історії

    Гість: Рус с kija

    225.04.12, 07:29

      анонім

      325.04.12, 07:53

      Нам НЕ пощастить. Під лежачий камінь вода не тече.

        425.04.12, 10:05Відповідь на 3 від анонім

        А хто сказав що потрібно лежати ?
        Вже потепліло, люди веселіше підуть на Майдан, я в вибори не вірю тому на майдані також буду, потрібен заклик (може картоплю ще посадити слід ... я не про себе) будь реалістом, люди їсти хочуть, але це основний аргумент що погонить їх на майдан, й не їх звинувачуй а постющенківський період

          525.04.12, 11:04Відповідь на 4 від stepan

          А хто сказав що потрібно лежати ?
          Вже потепліло, люди веселіше підуть на Майдан, я в вибори не вірю тому на майдані також буду, потрібен заклик (може картоплю ще посадити слід ... я не про себе) будь реалістом, люди їсти хочуть, але це основний аргумент що погонить їх на майдан, й не їх звинувачуй а постющенківський період
          а ты готов убить?

            625.04.12, 11:27

            Є ще варіант "як вбити...", це мабуть правильніше по-українськи, бо наприклад "як убить" - то якийсь суржик вже... А тенденція цікава...

              725.04.12, 11:33Відповідь на 5 від Хан Геварыч

              Навіщо патякати й забирати мій час, це тема не для дискусій в інтернеті, тим паче з тобою.

                825.04.12, 11:36Відповідь на 6 від The Strong!

                http://sum.in.ua/s/ubyvaty

                  Гість: Отец Онуфрий

                  925.04.12, 12:02

                  Смертоубийство есть грех наитягчайший . Но также великий грех поучать и подвигать иных к совершению сего наитягчайшего греха.
                  Благословение Святейшего патриарха и молитвы верующих, коим нет числа, оберегают правителя нашего - президента от покушающихся на житие и честь его . И молитвами верных укреплены и неприступны стены обители его.

                    1025.04.12, 12:14Відповідь на 9 від Гість: Отец Онуфрий

                    А як же "Воздасться їм за хріхи їхні ?"

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна