хочу сюди!
 

Анастасия

41 рік, риби, познайомиться з хлопцем у віці 42-48 років

Тарасюк: ген. прокурор не міг своїм рішенням поновлювати справу



"Під час свого виступу представник звинувачення говорив не юридичними термінами, а політичними гаслами, наперед звинувачуючи Юлію Тимошенко. При цьому очевидним було елементарне незнання представником прокуратури своїх повноважень", – зауважив пан Тарасюк.

За його словами, ця справа не може бути підслідною Київському районному суду міста Харкова, оскільки це суперечить законодавству. Підслідність визначається за місцем скоєння злочину, якщо такий взагалі був. Згідно з матеріалами справи – це Дніпропетровськ. Тобто, суд може відбуватись, або в Києві або у Дніпропетровську, але не у Харкові.

Крім того, на переконання голови НРУ Тарасюка, генеральний прокурор не міг своїм рішенням поновлювати справу, яка закрита і обґрунтованість закриття якої доведено Верховним судом України. 

"Можна зробити висновок, що вся ця справа шита білими нитками. Вона є просто "картковим будинком", який розсипається на очах. Але, очевидно, що суддя буде продовжувати ігнорувати незаперечні факти, представлені захистом, і буде виконувати ту роль, яку йому відведено Адміністрацією президента", – резюмував парламентарій.

http://gazeta.ua/articles/politics/_tarasyuk-rozpoviv-yak-dlya-timoshenko-zlipili-novij-kartkovij-budinochok/432617
16

Коментарі

122.04.12, 19:09

Правила гри відміняються. Пішла партизанщина.

    Гість: Премьер_Я

    222.04.12, 19:15

    сказав Янек посадити - вони відповідають "есть" ... - йдуть і садять баньдюки ж !!!

      322.04.12, 19:28Відповідь на 2 від Гість: Премьер_Я

      так а хулі ж ви думали... треба було не тільки пиздіти в 2004 "бандитам- тюрми" а і садити бандитів в тюрми. а отрімали канфєтку і хуй в сраку. а тепер всі справи пошиють білими нитками і пересажають всіх до одного.. і падєлом. зрадили свої принципи, свій народ, а тепер знову плачуть. нахуй всіх цих очкатих підарасів. скоти , напівлюди, незалежно від партійної належності...

        анонім

        422.04.12, 19:31Відповідь на 3 від Святослаv

        Так, а кто должен был сажать, если все годы прокуратура была белоголубой?

          Гість: Премьер_Я

          522.04.12, 19:34Відповідь на 3 від Святослаv

          в самую точку и будете вы все козлы на нас всегда за копеечки ишачить по 18 часов в сутки

            622.04.12, 19:36Відповідь на 4 від анонім

            як хто ? ті хто пиздів а як не можете то не треба пиздіти...

              722.04.12, 19:39Відповідь на 6 від Святослаv

              а без кацапських матюків ніяк не можна виражати свої думки? окрім вас тут ніхто собі не дозволяє такого робити. Ще раз побачу - більше ваших коментарів тут не буде. тримайтеся в рамках цивілізованої людини.

                Гість: Премьер_Я

                822.04.12, 19:40

                наш бандитский електорат и те кто из баньдюков весь пойдёт смотрящими и управителями а вот ты и будешь ишачить за буханку хлеба и бутылку молока в день казёл

                  анонім

                  922.04.12, 19:45Відповідь на 6 від Святослаv

                  як хто ? ті хто пиздів а як не можете то не треба пиздіти...Тимошенко? Она не могла никого посадить... Премьер министр не обладает данными полномочиями...
                  Луценко? Та да, он доводил дела до суда.... но голубая прокуратура все прекращала...
                  Ющенко? Так все его полномочия ограничивались назначением главкома армии...

                  А то что Янукович совершил государственнный переворот это уже совсем другая история...

                    1022.04.12, 19:48Відповідь на 7 від viktor67

                    навіть не знаю як це пережити " моїх коментаріїв тут не буде" ужасть яка . я нормальна щира людина, а ти холуй, і неважливо чий, сидиш тут і контролюєш, шоб були тільки українські матюки. при Сталіні такі дуже цінилися ))

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна