хочу сюди!
 

Людмила

39 років, лев, познайомиться з хлопцем у віці 35-43 років

Яка різниця між "руськими" та "росіянами" хто це, ПОЯСНІТЬ ???

Довго мені один знайомий пояснював, що росіяни це все населення Росії - бо вони там живуть, а ті хто живе в Московії (Москва, Петербург ....) ті рускіє, шкода тільки, що кордонів та держави тієї рускої в Росії не прослідковується, як і самих рускіх вже важко там знайти, але славні нащадки татаромонгол як мантру повторяють ми рускіє. Така повага до Русі-України звичайно радує, але не в нас питання, з нами все просто "Київська Русь", з відкіля ти (ми)? "Рус з Кия - рускія", то чому асимільовані крихти заблудлих на північному-сході слов'ян з Кия так уперто називають себе русинами і всі розкосі обличчя монголоїдної раси, що становлять абсолютну більшість там.

Поясніть мені в кого мізки варять таке питання:

Чеченці, ханти, Маріелці ... це росіяни, руські чи може китайські ? Хто такі росіяни і руські в московії, де вони взялись там ?

* Слабким мізками ПОЯСНЮЮТЬ розумні люди:

- Видатний філософ Вольтер, з яким листувалася цариця Єкатєріна ІІ, відписав їй якось, що в Європі знають тільки єдину Русь, правителем якої був король Данило Галицький.

ВИСНОВОК (для нездатних думати):

- Той даун який заперечує приналежність Галичини до Русі, фактично заперечує свою приналежність до Русі-України, якщо татаромонгол то така позиція не дивує, а якщо русин таке говорить то просто даункомзомбівський.

http://video.i.ua/user/3301642/54130/321441/ -в тему сили коксу й згубної дії на мізки


21%, 10 голосів

17%, 8 голосів

60%, 29 голосів

2%, 1 голос
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
34

Коментарі

122.11.11, 13:05

Тим хто говоритиме що русини живуть в Московії одразу відповім, подивіться в метро на обличчя людей в Києві і в Московії, розкосих облич в Московії більшість.
То що за абсурд нам городять про Гускій мігр ?

    Гість: Чапа

    222.11.11, 15:16

    Видатний філософ Вольтер, з яким листувалася цариця Єкатєріна ІІ, відписав їй якось, що в Європі знають тільки єдину Русь, правителем якої був король Данило.

      322.11.11, 16:00Відповідь на 2 від Гість: Чапа

      Данило Галицький ?

        Гість: Чапа

        422.11.11, 17:43Відповідь на 3 від stepan

        Так Данило Романович. Русь давня назва України. Назва Московії -Московія.
        Ось Новгородський літопис: "Літо 1149. Іде єпископ Ніфонт із Новгорода в Русь".
        іще "Літо 1165. Ходи ігумен Юрьевский в Русь".
        Ось як пише суздальський літописець: "Літо 1180. Іде князь Святослав со половци і черніговци із Русі на Суздаль ратью".

          522.11.11, 18:59Відповідь на 4 від Гість: Чапа

          Зараз я прикинусь українофобом (я їх гнилі мізки добре вивчив), а ти переконай мене що я помиляюсь, добре ?

            622.11.11, 19:05Відповідь на 4 від Гість: Чапа

            Да нет чіво ти врйош! Галіция єта Польша, а перед тем біла Австро-Угорщина! Новгород старше Києва, й центр слов'янства біл Новгород пока єго Києф не завоєвал ! Все гускіє с Новгорода пошли !!! Я карашо історію знаю!

              722.11.11, 20:07Відповідь на 6 від stepan

              Да нет чіво ти врйош! Галіция єта Польша, а перед тем біла Австро-Угорщина! Новгород старше Києва, й центр слов'янства біл Новгород пока єго Києф не завоєвал ! Все гускіє с Новгорода пошли !!! Я карашо історію знаю!
              все гуские с Киева пашли в Новгород и на Масковскія балота, понесли светоч и веру правильну, утверждать чито фино-угрі єто гуские оч. глупо

                822.11.11, 20:19Відповідь на 7 від Степовик

                Да нет ти все перекрутил ! Австроугорци єто поляки ! А татромонголи пошли войной на них за притесненіє исконна рускіх земель, вот тогда последние рускіє убежали в Масковскую Русь, а все поляки в Галіцию! Киев проста біл горадам на окраине руской земли! патаму Украіна получилась, а центром славянства всегда біл Новгарад !!! Нов гарад более древний і старій горад!!! Я Гускую історію карашо оч учил, меня не обманеш !!!

                  922.11.11, 20:24

                  ой ржу-нимагууууу

                    1022.11.11, 20:27

                    "Історія Великаго государства гасейскаго" автар Великарос Степан

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      5
                      попередня
                      наступна