хочу сюди!
 

Татьяна

56 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 55-58 років

На Володимирській гірці у Києві стоїть пам’ятник...Кірілу.

Обмовка по Фрейду.

Патріарх московський і всієї Русі Кіріл назвав пам'ятник князеві Володимиру в Києві пам'ятником Кірілу.

Таку обмовку він допустив в ході святкового молебня на Володимирській гірці з нагоди святкування хрещення Русі.

«Ми здійснюємо молебень, згадуючи хрещення Русі на тому місці, яке символізує хрещення Русі, де вознесений пам'ятник Святому рівноапостольному князеві Кірілу» - заявив він.

При цьому Кіріл відразу ж виправився, сказавши, що мав на увазі на Святого Володимира.

Нагадаємо, Кіріл прибув в Україну 26 липня. Він вже зустрівся Віктором Януковичем в Криму, а також з грузинським патріархом Ілією II, який перебуває в Україні з візитом.

Як відомо, близько 40 противників візиту патріарха московського й всієї Русі Кіріла провели мітинг біля будівлі «Українського дому» на Європейській площі в Києві.

7

Коментарі

Гість: ТарасЧупринка

128.07.11, 05:25

На кіл гундявого московського сатану !!!

    228.07.11, 08:35

    Такого зупинить тільки куля в лоба...

      328.07.11, 08:49

      хлопчик явно сказав навмисне з умислом

        428.07.11, 08:58

        Спочатку Гундяй провів секретні переговори зі своєю єнакієвською маріонеткою, а тепер ректорів українських вишів зганяють на зустріч з московським попом. Мабуть для отримання нових вказівок по знищенню української освіти.

          Гість: Світанок

          528.07.11, 09:16Відповідь на 1 від Гість: ТарасЧупринка

          На кіл гундявого московського сатану !!!
          Істинна правда. Справжній диявол у російській попівській ризі. Та одне його бандитське рило підтверджує це істинне призвісько.

            628.07.11, 15:44

            Не можу на нього дивитися!!! "Царь-батюшка всієї Русі" спить і бачить себе таким. Тому й пам'ятники вже називає своїм йменням. Ненавиджу і тих, хто сповідує Христову віру московського патріархату! Це вони продали демократію і голосували за Янку, бо їх так батюшки "праведні та канонічні призвали". Господи, прости мені мою ненависть до рабів Твоїх, вірніше до рабів Московського патріархату!.

              729.07.11, 01:31

              Патріярх підріл- бог во плоті одним словом гординя.