хочу сюди!
 

Лариса

52 роки, близнюки, познайомиться з хлопцем у віці 38-57 років

А чи не пора на Інну Бе заводити кримінальну справу за наклепи?

 

Стаття 62.
 Особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і 
не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде 
доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком 
суду. 

Ніхто не зобов'язаний доводити свою невинуватість у вчиненні 
злочину. 

Обвинувачення не може ґрунтуватися на доказах, одержаних 
незаконним шляхом, а також на припущеннях. Усі сумніви щодо 
доведеності вини особи тлумачаться на її користь. 

У разі скасування вироку суду як неправосудного держава 
відшкодовує матеріальну і моральну шкоду, завдану безпідставним 
засудженням.
26

Коментарі

Гість: lyo Dnepr

11.07.11, 17:18

Но так президент же ж в прямом эфире заявил на вопрос о Тимошенко, пусть она доказывает свою невиновность.
Так что президент имел ввиду 62 статью Конституции. И я так понимаю и остальные статьи

    21.07.11, 17:27Відповідь на 1 від Гість: lyo Dnepr

    Я ж не даремно помістив фото розтоптаної Конституції...

      Гість: lyo Dnepr

      31.07.11, 17:31Відповідь на 2 від endryx68

      А я невнимательный, картинку не разглядел

        Гість: Alter_ego*

        41.07.11, 17:38

        Давно пора! І за погіршення здоров'я нації від нанесення психологічних травм після виступів Ганзі Герман і Горгони Германівни по радіо і .

          анонім

          51.07.11, 17:41

          Головне,щоб Юлю не змогли зняти з виборів.І вибори 2012 повинні розставити все по місцях.Мені Юлю,як і жалко,як людину,як політика.Стільки лайна,бруду на неї вилили,що вона просто повинна буде мститися цим нахабам у всьому.І що найголовніше,у неї буде підтримка народу.Це дасть їй додатково сил і наснаги.Дуже важливий момент для лідера,коли він відчуває,що люди за нього.

            61.07.11, 17:41

            Януківська цепна шавка!

              Гість: kiralex

              71.07.11, 18:30

              А я на высказывания бухоскотской предлагаю не реагировать вообще. И не комментировать в принципе. А чтобы тролям не біло вольготно - в комменте ставить только точку. Ну или минус. И больше ничего. Давайте такой флеш-моб заделаем на фокусе, например? И чертчертову. и остальным их "спикерам" ПаРашным, дерьмом плюющим в сми.

                анонім

                81.07.11, 18:47

                у харанта еще есть....три....и те, которые выполняются...сам сказал....так что ужо не совсем смешно, он презумцию невиновности - выговорить не может...с прокурорами, адвокатами и следователями свои дела делал...пацан, а про эту и говорить не стоит...

                  91.07.11, 18:49

                  Цю суку потрібно як скаженну собаку усипить,дуже вже вона хоче догодити хазяїнові.

                    101.07.11, 18:50

                    Давно пора заводить криминальное дело на эту....и за наклеп и за перекручивание и манипуляцию информацией, да вообще если посмотреть - много чего там у нее наберется грязного белья!

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      5
                      попередня
                      наступна