хочу сюди!
 

Ксюша

44 роки, овен, познайомиться з хлопцем у віці 43-50 років

Як саме Тимошенко "обливала брудом" "реформи" Януковича

На "Українському саміті 2011" Тимошенко отримала слово одразу після виступу Тігіпка. 
"Чи можуть в країні, де не працюють так, як мусять працювати, демократичні інституції, де не завершено роботу над вдосконаленням демократії, де є несвобода, чи можуть успішно проводитися економічні реформи, де під великим питанням якість правосуддя, процедури і їх прозорість? Мені здається, що Україна - якраз та країна, на прикладі якої можна дати чітку відповідь. Починати все ж таки потрібно з глибинного, справжнього, несфальшованного реформування демократичних інституцій" - сказала ЮВТ.

25

Коментарі

13.04.11, 08:11

нормально

    23.04.11, 08:57

    Вполне адекватно...

      анонім

      33.04.11, 09:58

      Нормальний погляд, адекватний та зовсім не істеричний.

        43.04.11, 10:34

        Говорить гарно, але... є велике АЛЕ.

          Гість: Світанок

          53.04.11, 10:39Відповідь на 4 від serg020777

          А Ви попробуйте побачити себе на її місці. Цікаво було б побачити АЛЕ

            63.04.11, 10:45Відповідь на 5 від Гість: Світанок

            я не вмію красти

              73.04.11, 11:40Відповідь на 6 від serg020777

              я не вмію крастишкода, що ви повторюєте пропаганду.
              Я не ідеалізую ЮВТ, але в Україні немає ЖОДНОГО такого другого політика, діяльність би якого так систематично і ретельно перевірялась генпрокуратурою з політичних мотивів. Ваше зауваження до неї можно віднести лишень в останню чергу.

                83.04.11, 11:55Відповідь на 7 від viktor67

                ЮВТ це вчорашній день. Вона не зможе суттєво та докорінно змінити ситуацію в країні. У її команді надто багато перевертнів та людей, які із задоволенням будуть знову деребанити бюджет. Надто багато запитань до ЮВТ і по її премьєрству. Чому газ для України був найдорожчим у Європі, а ціна на транзит найнижча? Чому лозинського у перші дні так відстоювали, хоча склад злочину був очевидним? І таких "чому?" можна привести з десяток. Звісно, її та БЮТ не можна ставити в один ряд з командою прихфесіАналів, але... залишється АЛЕ. І це не чиясь пропаганда, а мої особисті спостереження.

                  93.04.11, 14:26

                  На сьогоднiшнiй день це мабудь єдина людина яка хоч якимсь чином протистоїть нинішньому безпредєлу...

                    103.04.11, 15:33Відповідь на 8 від serg020777

                    По-перше, це неправда, що за договором Україна отримала найдорожчий газ, а транзитний тариф найжижчий. Словакія, Румунія, Угорщина, Латвія отримують газ дорожче.
                    По-друге, у нас не найжижчий тариф за транзит. Белорусія, наприклад, має ще нижчий. Договір невигідний, але не найгірший. У України немає важилів у боротьбі з Газпромом, бо немає альтернативного джерела отримання газу в такій кількості.
                    Щодо тушок, лозинських і пр. - завжди до провладної партії буде пролазити всяка шваль, від цього ніхто не застрахований. Ідеальних партій, за якими стоїть певний бізнес, не існує. Питання в тому, яким є курс тієї партії, за яким пропонується рухати державу. І в цьому відношенні до Тимошенко немає заперечень - і це є головним питанням сьогодення.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна