Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Sveta

33 роки, телець, познайомиться з хлопцем у віці 29-39 років

Леонід Кучма: Боюся, що ми взагалі забудемо свою мову

Українська мова повинна розвиватися у всіх регіонах країни однаково. Про це вчора під час V форуму Європа - Україна сказав екс-президент України Леонід Кучма. За його словами, не можна використовувати культурні цінності як засіб політичної боротьби. "Леся Українка - гордість української культури. Я боюся, що ми втрачаємо свою культуру ... Я боюся, що ми взагалі забудемо свою мову. Я за час президентства не закрив жодної школи. Я хотів, щоб всі регіони розвивалися однаково. Не повинно бути тиску з боку влади. А ми мову використовуємо як засіб політичної боротьби - це трагедія ", - сказав Кучма. Нагадаємо, в Києві з 23 по 25 лютого обговорюють новий зміст діалогу з Європою, який з'явився з приходом Віктора Януковича на президентський пост у рамках V ювілейного форуму Європа - Україна під назвою 20 років незалежності України. Успіхи, проблеми, перспективи. У форумі беруть участь близько 400 делегатів: представників урядів та парламентів, мерів міст і голів локальних європейських урядів з європейських країн, України та Росії. Кучма вважає, що Україні відводиться роль буферної зони між Європою і Росією. Він також вважає, що Україна не має перспектив у нинішній співпраці з РФ.

http://ukr.obozrevatel.com/news/leonid-kuchma-ya-boyusya-scho-mi-vzagali-zabudemo-svoyu-movu.htm

=====================

Тобто вже сам Кучма говорить про те, що економічна політика Януковича-Азарова, яка спрямована на тісну співпрацю з РФ, не має перспективи! От тобі і маєш!

28

Коментарі

128.02.11, 03:51

Дожилися, якщо цей махровий реакціонер виглядає патріотом, то куди вже далі?

    228.02.11, 07:17

      328.02.11, 08:59

      от тільки цей патріот забув як розбагатив свою родину за рахунок україни...

        428.02.11, 09:40

        Не хочеться слухати й аналізувати сказане тими, чиї слова не співпадають зі справами

          Гість: slana90

          528.02.11, 10:19

          Критикує, він теж доклав зусиль до становлення теперішнього режиму...

            628.02.11, 10:26Відповідь на 1 від viktor67

            Дожилися, якщо цей махровий реакціонер виглядає патріотом, то куди вже далі?
            Країна контрастів і парадоксів)

              728.02.11, 10:40

              Як вивчив мову нещодавно, так і забуде.

                828.02.11, 12:00

                Хоч льоня й козел, та все сказав правильно!

                  928.02.11, 12:00

                  О нём говорили: Хитрый хохол!
                  О нём не говорили : ЭТО УКРАИНЕЦ! А это больная разница.

                    1028.02.11, 12:13

                    Кучма - шестёрка Путина и подельник триады "Кучма Р.Ахметов и Литвин".

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна