хочу сюди!
 

Инна

43 роки, овен, познайомиться з хлопцем у віці 37-54 років

Тайна снайперской винтовки Пашинского уходит корнями к Авакову.


3

Коментарі

111.11.15, 10:29

А що це ? ? ?
Ніому не цікаво ?

розсилаю

    211.11.15, 10:31

    "Нецікаво" має бути в лапках

      311.11.15, 16:19Відповідь на 2 від doktor_khaos

      Я думаю, що ви зрозуміли -- частина ментів була на боці нових лідерів, тому революція і перемогла.

        411.11.15, 18:56Відповідь на 3 від utenok12

        Я думаю, що ви зрозуміли -- частина ментів була на боці нових лідерів, тому революція і перемогла.То ж природно
        На мою думку їх мало бути більше.
        Але мова також про те чому ніхто не відгукнувся на замітку
        Оце насторожує

          511.11.15, 20:08Відповідь на 4 від doktor_khaos

          Я думаю, що ви зрозуміли -- частина ментів була на боці нових лідерів, тому революція і перемогла.То ж природно
          На мою думку їх мало бути більше.
          Але мова також про те чому ніхто не відгукнувся на замітку
          Оце насторожує
          Так суть у тому, що нові лідери виявилися не від народу, а від олігархату і вони ж домовлялися з ментами. Тому такий ідіозний полковник Асавелюк, який тоді
          командував групою снайперів, а зараз служить у Авакова.
          Нотатка не цікава більшості, тому що ця більшість -- ватники. Зайдіть до останньої нотатки Лінулі "Что дальше?" -- коменти просто смішно
          читати -- "вата на ваті".

            611.11.15, 20:51Відповідь на 5 від utenok12

            Можливо через Майдан і йшла боротьба одних олігархів проти інших. Але це був тільки відносно вузький фрагмент боротьби народу проти режиму межигірського бандюка. Кажу вам, як безпосередній учасник.

              712.11.15, 00:48Відповідь на 6 від Мольфар

              Можливо через Майдан і йшла боротьба одних олігархів проти інших. Але це був тільки відносно вузький фрагмент боротьби народу проти режиму межигірського бандюка. Кажу вам, як безпосередній учасник.Не можливо, а точно, що Майдан використала група олігархів. Ви знеєте хто дав команду на початок революції?

                813.11.15, 00:07

                і хто б сумнівався ?
                провокували, підставляли народ і вбивали, а потім ділили портфелі і засади.
                на крові людей прийшли до влади
                і це не кінець їх діяльності