Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

Новини від нашої дівчинки

Надя передала мені черговий лист через Ілью Новікова  Хочу поділитися деякими її життєвими моментами, про які вона описує (радію! Надя на висоті!) :

"Ще я якось питала чому в них (в СІЗО) кави немає. Мені сказали, що: " Тюрьма к чаю привыкла", а потім додали: "Это у вас, там, на Западе больше кофе пьют, а в России чай любят". На що я сказала: "Ну так у вас же вся Росія тюрма".

"В мене тут конфлікт з тюремщиками (працівниками СІЗО) виник, взагалі то вони люди звичайні і нормальні, ніякого негативного ставлення до мене не виказують. Є в них тут одна форма доповіді, звучить так: "Гражданин начальник, в камере №60 находится один заключенный. Дежурный по камере Савченко Н.В." І один сумлінний старший лейтинант (мент-тюремщик) постійно вимагає, щоб я її виголошувала при перевірці. Я постійно відмовляюсь говорити цю хрєнь, пояснюючи, що він гражданін Росії, а я громадянинка України, я не "заключённый", а незаконно викрадена людина з України , він мені не начальник (начальники в мене свої є), а він для мене такий же злочинець як і ті яких вони в СІЗО утримують. У нас з ним прирікання на цю тему щоранку і мені вже карцер за це обіцяють "

"Мене коли сюди посадили, я відразу камеру прибирати почала і ганялась за павучком, щоб його прибити, а потім подумала, щож я роблю? це ж тепер мій єдиний друг, живе створіння. З тих пір павучок в мене мешкає і іноді вилазить на стіл і прогулюється коли я обідаю".

13

Коментарі

Гість: Старий Семен

120.08.14, 22:43

Виносити моцх чоловікам українські жінки вміють надзвичайно ефективно....

    220.08.14, 22:49

    Надя

      320.08.14, 22:49

      i що нiякого рухк в ii справi немаэ?

        Гість: Тираъ

        420.08.14, 22:51Відповідь на 1 від Гість: Старий Семен

        є трохи

          520.08.14, 22:53Відповідь на 4 від Гість: Тираъ

          трохи? Ну чому ж зменшувати свої можливості??

            Гість: Тираъ

            620.08.14, 22:56Відповідь на 5 від Міс Марпл

            але моя кицька ще крутіша
            ми її в мішечок закинули, бо просто невмєняєма
            й невідомо - чого хоче. кидається та кусає
            мішечок нявчить. та кублиться неподалеку

              720.08.14, 22:57Відповідь на 1 від Гість: Старий Семен

              Виносити моцх чоловікам українські жінки вміють надзвичайно ефективно....ну есть немного

                820.08.14, 22:59

                дай ей сил

                  920.08.14, 23:04

                  Твари калоцапские

                    1021.08.14, 00:14

                    я пишаюся нею!

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна