хочу сюди!
 

Маша

50 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 37-65 років

Ця картина має висіти в кожному Українському суді!

11

Коментарі

14.01.14, 07:15

А кажуть судейських не судять! Жах!

    анонім

    24.01.14, 07:46

    Правильна картина.

      Гість: lyo Dnepr

      34.01.14, 16:14

      Так!

        44.01.14, 17:35

        Картина заснована на переказі Геродота про страту царем Персії Камбісом судді Сісамна, який брав хабарі:
        Сісамна, який був царським суддею, цар Камбіс, через те, що він брав хабарі і виніс несправедливе рішення, наказав зарізати, здерти з нього шкіру з голови до ніг, а потім, коли його так обдерли, з його шкіри понарізували ремені і натягли їх на крісло, на якому сидів Сісамн і правив суд, і, коли їх натягли, Дарій замість Сісамна, якого він наказав убити й обідрати, призначив суддею його сина і наказав йому не забувати, на якому кріслі він сидить і судить.
        Репродукція картини була вивішена у залі суду групою народних депутатів під час судового засідання із справи Юлії Тимошенко.

          54.01.14, 19:49

          Краще повішені трупи Кірюши та Вовка з написом: "Я згідно ЄСПЛ порушував права людини".

            65.01.14, 12:36

            Я прокуратурі подарував картину Папандупало(Весілля у Маліновке) де він каже -чуе моє сердце що ми стоим на пороге грандиозного шухера.Так я її подарував до Вардіївськи справ.Через тиждень вибухнула Вардіївка,я стільки писем отримав від прокуратури.Що ваша справа та там було.Потім попустило їх,потім майдан знову перелякани були я заморився відповіді читати.Зараз вони відчувають знову сили.Подивиться як прокурор Пролетарського району Донецька розмовлял з Деркачем.У Інеті є це я сам дивився. http://crime.in.ua/news/20140103/prokuratura

              Гість: славянофилка

              77.01.14, 12:53

              отправила в избранное!