хочу сюди!
 

Наташа

50 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 44-53 років

Кличко молодший навчив

Наречена Кличка знає різницю між українцями та росіянами
Хейден Панеттєррі заговорила українською

Наречена українського боксера Володимира Кличка, як з'ясувалося, знає ще й українську мову. 24-річна Хейден Панеттєррі не так давно заговорила до журналістів російською, а тепер, як розповідає молодший Кличко, вивчила декілька фраз українською.

 

 

Відтак, Хейден, на відміну від деяких вітчизняних політиків, уже розуміє, що між російською та українською є суттєва різниця.

 

 

Справа в тому, що вона чує часто і багато російську мову і тому все відбувається спонтанно, - розповідає про мовні починання коханої Кличко. - Я іноді сам дивуюся: деякі фрази, які я ніколи не чув від неї, і раптом вона їх говорить. Вона знає деякі фрази українською мовою, деякі російською. Вона вже знає різницю між двома мовами. Хоча спочатку це для неї звучало однаково "

 

 



15

Коментарі

110.10.13, 23:05

Нехай до Львова приїдуть оба - тут швидко заговорять.

    211.10.13, 09:22

    От тільки хтіла спитати чого це я її на бою не бачила, адже на попередньому плітки були наче він і пропозицію брати шлюб їй опісля зробить, але...
    Ні,ну скажить, якась вона нецікава,чи мені так здається як жінці,якій подобається Клічко як чоловік
    Теж мені любов - пару фраз вивчила,а борщем вже порадувала,а помпушками,а варениками в сметані

      311.10.13, 19:13

      Молодець! Переміг, заробив 17 мільйонів, тепер можна одружитись.
      У старшого Кличка 3 дітей

        Гість: ТарасЧупринка

        412.10.13, 09:04

        Підтримуємо українське!