хочу сюди!
 

Людмила

48 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Гроші Кіотського протоколу йдуть на вибори



Кандидат від Партії регіонів Олексій Лелюк у виборчому окрузі №149 використовує кошти, що надходять в Україну за Кіотським протоколом, для виборчої агітації. Про це йдеться у відеосюжеті, розміщеному на офіційному сайті кандидата.
9-го серпня на популярному сайті Youtube з'явилося відео про робочу поїздку Олексія Лелюка до Машіського району, який входить до складу виборчого округу №149. Це ж відео можна споглядати і на офіційному веб-сайті Олексія Лелюка, але викладене днем раніше, 8 серпня. У відеосюжеті повідомляється, що депутат Верховної Ради кількох скликань, який наразі є директором Державного агентства резерву України та займається благодійницькою діяльністю, посприяв встановленню утеплених металопластикових вікон в школах та лікарнях Машівського району, для цього були використані кошти, що надходять до України за відомими Кіотськими угодами. Нагадаємо, нецільове використання коштів Кіотського протоколу поставлено в провину колишньому прем'єр-міністру Юлії Тимошенко.
У відеосюжеті від 8 серпня йдеться про те, що сам процес заміни вікон та дверей розпочнеться «за кілька днів», тобто у самий розпал виборчої кампанії Олексія Лелюка, який 7 серпня офіційно зареєстрований кандидатом-мажоритарником. Це дає підстави стверджувати, що цей благочинний захід технологічно вбудований у виборчу кампанію кандидата, що він активно і використовує, розповідаючи про це виборцям та знімаючи відеосюжети.
Крім того, у згаданій інформації йдеться й про те, що в рамках своєї благодійної діяльності лише за останні півроку і лише в Карлівському виборчому окрузі від народного депутата України кількох скликань надали допомоги на 700 000 гривень, а сам кандидат у ролику зауважує про свою подальшу роботу на виборчому окрузі наступними словами: «Я со своей стороны по благотворительной программе обязательно буду выделять дополнительное финансирование сейчас».
http://oporaua.org/
10

Коментарі

118.10.12, 01:55

Мало це знати, треба з цим щось робити?

    218.10.12, 02:01Відповідь на 1 від Alter ego*

    мне вот интересно. у меня в подъезде (на лестничной клетке)киевской хрущёвки бывш. нач. жэка тоже влепила металлопластиковые окна. И таких подъездов, как и домов - дофига.
    как человек, не чуждый ремонтам, я могу оценить стоимость - она завышена в 2,8-3,5 раза.
    вопрос - потрачены ли на это деньги, поступившие от Киотского протокола?

      318.10.12, 02:01Відповідь на 1 від Alter ego*

      Мало це знати, треба з цим щось робити?цим має прокуратура займатися. як ми розуміємо. ніхто нічого робити не буде

        418.10.12, 02:03Відповідь на 2 від Al KazlOFF

        мне вот интересно. у меня в подъезде (на лестничной клетке)киевской хрущёвки бывш. нач. жэка тоже влепила металлопластиковые окна. И таких подъездов, как и домов - дофига.
        как человек, не чуждый ремонтам, я могу оценить стоимость - она завышена в 2,8-3,5 раза.
        вопрос - потрачены ли на это деньги, поступившие от Киотского протокола?
        а ви можете згідно закону про інформацію. направити запит до вашого ЖЕД та у районну держадміністрацію щодо джерел фінансування і отримати відповідь.

          518.10.12, 02:11Відповідь на 4 від viktor67

          http://blog.i.ua/user/971418/906756/

          там вкратце и про источники, и про составные части. опусти описательно-сатирическую оформлялку, фактология достоверная.

            618.10.12, 02:23Відповідь на 5 від Al KazlOFF

            хождение по мукам? Знакомо.

              718.10.12, 02:31Відповідь на 4 від viktor67

              Просто для общего понятия - деньги от КП поступают на спецсчёт бюджета, и ни один чиновник самолично НЕПОСРЕДСТВЕННО этими деньгами распоряжаться не может. Равно как и от приватизации.
              Примерно как сказать "Виктор67 сдачей из Фуршета оплатил покупку в Сильпо", хотя эту сдачу он положил в карман, где были другие деньги.
              . Деньги обезличенные, стекаются из разных источников и тратятся на разные цели.

              В этом плане постоянные визги "Юля разворовалп киотские деньги или деньги от Криворожстали" выглядят точно так же.
              Понятно, когда подобное подхватывают неразумные проплаченные псевдожурналисты. Непонятно, когда такое распространяют умные, но не критически настроенные люди.
              Хотя, конечно, разворовывание цельных денех от КП - оно громче, чем просто коррупционное исп. бюдж. ср-в для агитации.

                818.10.12, 02:37Відповідь на 6 від viktor67

                хождение по мукам? Знакомо.Виктор, я всего лишь прошу - не нужно уподобляться провластным писакам-идиотам и писать прямо - чёрт на агитацию за себя тратит бюджетное бабло. Таких много.
                Я не случайно спросил - не тратит ли Киотское бабло моя нач. жэка. И отвечу - нет. Она к нему доступа не имеет, равно как даже премьер не имеет. Оно приходит на счёт и становится частью доходной части госбюджета. Расписанной, кстати, в законе.

                  918.10.12, 02:46Відповідь на 6 від viktor67

                  хождение по мукам? Знакомо.про хождение там есть продолжение. весёленькое такое.

                  но мне ещё веселее от того, что за двое суток я записан
                  1. в юлеботы - трижды
                  2. в синьогнойных - трижды ( по чуйке - один из них клон)
                  3. в комми - 1 раз
                  4. в бандеровцы-фашисты - дважды.
                  5. в протывасихи - дважды
                  6. чисто за Арсения - 1 раз ( слегка с юмором)
                  7. Медведчуковцем - 1 раз

                  Теперь сам запутался, кто я?

                    1018.10.12, 08:19

                    питання слизьке. краще вікна і двері, ніж біг-борди на пів вулиці

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна