Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

ИРИНА

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 45-54 років

Інформація по співтовариству "Твоя Україна "

                    Апологет Королевскої та Кличка, viktor67 видалив зі співтовариства мій пост -  Кличко: боксер, торгаш, заробитчанин  Це той, що плакався, коли видаляли його замітки з іншого співтовариства.
                    Мабуть, більше не варто чогось додавати. Та і бажання нема...
                    Хоча єдине, що можна ще додати, так це те, що я очікую видалення і цього посту.
9

Коментарі

Гість: Лютый Гриня

15.07.12, 00:20

Без коментарів....

    25.07.12, 00:31Відповідь на 1 від Гість: Лютый Гриня

    Без коментарів....Так, окрім того, що написав, в мене також нема чого додати...

      Гість: Лютый Гриня

      35.07.12, 00:33

      Правда завжди очі коле. Що тут ще можна додати?

        Гість: lyo Dnepr

        45.07.12, 00:33Відповідь на 2 від бандерівець

        И какие у него были аргументы?

          55.07.12, 00:34

          Вот именно по этой причине - чтоб быть "САМ СЕБЕ ХОЗЯИН" - я НЕ вступаю во всякие соёбщества!

            65.07.12, 00:34Відповідь на 4 від Гість: lyo Dnepr

            И какие у него были аргументы?Ніякіх. Мовчки.

              Гість: lyo Dnepr

              75.07.12, 00:38Відповідь на 6 від бандерівець

              И какие у него были аргументы?Ніякіх. Мовчки.Он тебе сообщил об этом?

                85.07.12, 00:40Відповідь на 5 від Богдан Ляшко

                Вот именно по этой причине - чтоб быть "САМ СЕБЕ ХОЗЯИН" - я НЕ вступаю во всякие соёбщества! І вірно робите. Потрапити в товариство з нормальним. адекватним модером важко. Хіба що випадково.

                  95.07.12, 00:41Відповідь на 7 від Гість: lyo Dnepr

                  И какие у него были аргументы?Ніякіх. Мовчки.Он тебе сообщил об этом?Прийшло тільки повідомлення від I.UA/ Ось це -

                  Добрый день, бандерівець.

                  Модератор сообщества "Твоя Україна" удалил вашу заметку "Кличко: боксер, торгаш, заробитчанин" из ленты сообщества. Заметка перемещена в ваш личный блог.

                    105.07.12, 07:22

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна