Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Ліда

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 46-56 років

Що таке престиж?

Виявляється, що в нас треба заохочувати бути шахтаремhttp://www.ostro.org/general/politics/news/401704/... звернувся http://www.jobs.ua/vacancy/search/?todo=search&keywords=%F8%E0%F5%F2%E5%F0&city=0  і бачу, що в Україні вже вакансій немає....................
Що тоді треба Верховній Зраді? Зробити престижними всіх?
Коли стане в нашій країні престижно бути людиною?
Пробачаюсь за відвертисть

94%, 15 голосів

6%, 1 голос

0%, 0 голосів
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
13

Коментарі

121.06.12, 21:40

Там про пільги до вступу до вузів. Тільки до чого тут вища освіта - мені не зрозуміло.

    221.06.12, 21:43Відповідь на 1 від Поговорим

    виявляється в нас одна професія котра непрестижна- це шахтар.....12 років і пенсія, за право піти в лаву треба дати гроші....і тут така лафа....
    чому доярок в непрестижні не включити....прокурорів, суддів?

      321.06.12, 21:44Відповідь на 2 від Shnec

      виявляється в нас одна професія котра непрестижна- це шахтар.....12 років і пенсія, за право піти в лаву треба дати гроші....і тут така лафа....
      чому доярок в непрестижні не включити....прокурорів, суддів?
      В прокурорів і суддів грошей вистачить щоб всунути чадо на держбюджет.

        421.06.12, 21:45Відповідь на 1 від Поговорим

        Там про пільги до вступу до вузів. Тільки до чого тут вища освіта - мені не зрозуміло.можливо зробить і харантів...бач у Юща скільки доньок?

          521.06.12, 21:46Відповідь на 3 від Поговорим

          виявляється в нас одна професія котра непрестижна- це шахтар.....12 років і пенсія, за право піти в лаву треба дати гроші....і тут така лафа....
          чому доярок в непрестижні не включити....прокурорів, суддів?
          В прокурорів і суддів грошей вистачить щоб всунути чадо на держбюджет.
          зайди по другій ссилці....і зрівняй доходи

            621.06.12, 21:46Відповідь на 4 від Shnec

            Там про пільги до вступу до вузів. Тільки до чого тут вища освіта - мені не зрозуміло.можливо зробить і харантів...бач у Юща скільки доньок?то ти просто не знаєш про пільги ветеранам депутатської праці

              721.06.12, 21:47

              Там коментарі сподобалися. Добавити навіть нічого. Совкове мислення у товаришів рЬІгіоналів. Однім менше, іншим більше.
              Для початку платили би гроші і люди би працювали і вчились самі.

                Гість: lyo Dnepr

                821.06.12, 21:54

                Неужели и обучение в ПТУ станет платным?

                  921.06.12, 22:00

                  Коли стане в нашій країні престижно бути людиною? - при цій владі ніколи...

                    1021.06.12, 22:03Відповідь на 6 від Поговорим

                    Там про пільги до вступу до вузів. Тільки до чого тут вища освіта - мені не зрозуміло.можливо зробить і харантів...бач у Юща скільки доньок?то ти просто не знаєш про пільги ветеранам депутатської праціневже? в мене один такий обслуговується

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна