Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

Струмок "За Україну!" ввіллється в річку "Фронт ізмєн"

Кролики розмножуються швидко. Особливо, коли їх добре підгодовує капустою господар. Партія "За Україну!" має намір влитися в партію "Фронт змін" після виборів Верховної Ради. Про це сказано в угоді партій про спільну опозиційну діяльність. "Після завершення виборчої кампанії партія "За Україну!" поєднується з партією "Фронт змін" шляхом вступу членів партії до політичної партії "Фронт змін", - сказано в ньому. Лідер партії "За Україну!" В’ячеслав Кириленко зазначив, що після підписання цієї угоди всі дії політичних сил будуть узгоджуватися. "Від сьогодні ми одна команда, всі наші дії -спільні, наші рішення - спільні, і наша боротьба також спільна", - підкреслив Кириленко. З його слів, таке рішення партій повинно стати прикладом для інших опозиційних сил для подальшого об’єднання зусиль у боротьбі проти влади. "Фронт змін" і "За Україну!" також мають намір створити фракцію "Фронт змін" у разі проходження в Раду 7 скликання. Кириленко й лідер "Фронту змін" Арсеній Яценюк у четвер підписали угоду про спільну опозиційну діяльність, яка, зокрема, передбачає, що за результатами парламентських виборів партії сформують загальну фракцію, лідером якої буде Яценюк. Автор: Інфопорн

За матеріалами: Українські Новини

І ти, Брутт(Кириленко)?...

22

Коментарі

122.12.11, 15:51

А чого Брут? Може це і непогано, якщо опозиція об'єднається?

    222.12.11, 15:52

    А може з цього щось і вийде?

      322.12.11, 15:54Відповідь на 1 від Танк_

      після останніх подій сєня для мене що бют!

        422.12.11, 15:54Відповідь на 2 від Люстерко

          522.12.11, 15:57Відповідь на 4 від Fred Perry


            622.12.11, 15:57Відповідь на 3 від Fred Perry

            після останніх подій сєня для мене що бют!А яких? Знаєш, мене так дратують ряхи по ТБ, що міг щось і випустити.
            В принципі, я розумію, що Сєня не той кадр, але ж покраще овоча буде. Принаймні свобода слова - це дуже важлива річ.

              анонім

              722.12.11, 16:06

              А здавалося що Славко здатен вирости в серьозного лідера! Одним словом -- здав перспективу в обмін на прохідне місце в списку Яйценюка.

                анонім

                822.12.11, 17:12

                Сейчас главное - быдлов завалить !

                  922.12.11, 17:13Відповідь на 7 від анонім

                  А здавалося що Славко здатен вирости в серьозного лідера! Одним словом -- здав перспективу в обмін на прохідне місце в списку Яйценюка.Щось мені підсказує, що вирішили ХЛОПЦІ кинути Турчінова...
                  Зараз об"єднаються ФЗ, ЗУ, НУ та ГІ(Гриценка).
                  "Свобода" піде окремо (долучивши всі націонал-патріотичні партії і ГО).
                  А батьківщина Турчінова піде сама!

                    1022.12.11, 17:13Відповідь на 7 від анонім

                    100%

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      5
                      попередня
                      наступна