хочу сюди!
 

светлана

41 рік, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

ПЕРШИЙ ПІШОВ...(або і не перший?)

Вихід політичного важковаговика Романа ЗАБЗАЛЮКА із фракції «БЮТ-Батьківщина» свідчить, що латентний розкол в середовищі «біло-сердечних» перейшов у публічну фазу.

Цікаво, що ще три дні тому НАЙЧЕСНІША опублікувала в ЗМІ відкритий лист, у якому назвала інформацію про розкол у своій партії «цинічними провокаціями». Однак сьогоднішній вихід ЗАБЗАЛЮКА із фракції змушує задуматися над ступенем об’єктивності таких тверджень лідерки «Батьківщини»

Якщо проаналізувати голосування фракції за закон про вибори народних депутатів, яке відбулося в парламенті 17 листопада і нанесло бютівцям дуже болючого репутаційного удару, то розкол, від якого відхрещується Юлія Володимирівна, видно як на долоні. Із 103 депутатів фракції 62 проголосувало «за». Серед них – і Роман ЗАБЗАЛЮК. А подальші заяви бютівців, що вони, мовляв, голосували, обираючи з двох зол менше, а зовсім не досягнувши консенсусу із владою в цьому питанні, виглядало як виправдання набешкетившого школяра.

Роман ЗАБЗАЛЮК – незмінна «права рука» нинішнього керівника фракції Андрія КОЖЕМ’ЯКІНА, сам займав посаду заступника голови фракції, входив у дуже вузьке коло бютівців, які мали прямий контакт з "лідеркою". Окрім того, Роман Омелянович з моменту створення партії «Батьківщина» був одним з найактивніших її організаторів. З 1999 року незмінний керівник обласної організації ВО «Батьківщина» у Миколаївській області, обирався до складу президії політради партії, трохи згодом був обраний головою центральної контрольно-ревізійної комісії партії «Батьківщина».

Іван КИРИЛЕНКО заявляє, що вихід Романа ЗАБЗАЛЮКА зі складу фракції "БЮТ-Батьківщина" став шоком інших членів фракції. «Така людина пішла. Мені важко з цього приводу щось коментувати», - наголосив І.КИРИЛЕНКО.

19

Коментарі

анонім

123.12.11, 12:53

Щось Ромця припізнився! Інформація про нього не зовсім повна і точна. Ромця був одним з ініціаторів продажу ГО "Батьківщина" ЮВТ. Відзначається неврівноваженістю і паталогічною жадністю. В приступі гніву застрелив свою дружину. Будучі керівником Миколайвського штабу БЮТ в 2002 році неодноразово стріляв по співробітникам штабу з травматичної зброї. Наркоман. В тому ж 2002 році привласнив з виборчого фонду БЮТу більше 30 тис баксів. За освітою політрук. Раз втік значить справи в БЮТі дійсно хренові.,

    Гість: lkjmn

    223.12.11, 12:55

    Загальмований щур.

      Гість: lkjmn

      323.12.11, 12:56Відповідь на 1 від анонім

      Щось Ромця припізнився! Інформація про нього не зовсім повна і точна. Ромця був одним з ініціаторів продажу ГО "Батьківщина" ЮВТ. Відзначається неврівноваженістю і паталогічною жадністю. В приступі гніву застрелив свою дружину. Будучі керівником Миколайвського штабу БЮТ в 2002 році неодноразово стріляв по співробітникам штабу з травматичної зброї. Наркоман. В тому ж 2002 році привласнив з виборчого фонду БЮТу більше 30 тис баксів. За освітою політрук. Раз втік значить справи в БЮТі дійсно хренові.,

        анонім

        423.12.11, 13:05Відповідь на 3 від Гість: lkjmn

        Ага, а мені довелося більше року з ним працювати -- я був керівником окружного штабу в Миколаївській області і головою міської організації "Батьківщини". Але мені було легше ніж іншим -- в мене був прямий вихід на фракцію "Батьківщини". Тому Ромця мене боявся. Але якось, вже перед голосуванням в 2002, вирішив мене залякати -- приїхав з бандюками до мене в штаб. Досі шкодую, що не дозволив своїм козакам втопити його в Бугові. Зате він перед вищимі такий заподатливий, що ладен дупу вилизати. Тому, раз вийшов, значить там серьозні проблеми.

          523.12.11, 13:09Відповідь на 1 від анонім

          Щось Ромця припізнився! Інформація про нього не зовсім повна і точна. Ромця був одним з ініціаторів продажу ГО "Батьківщина" ЮВТ. Відзначається неврівноваженістю і паталогічною жадністю. В приступі гніву застрелив свою дружину. Будучі керівником Миколайвського штабу БЮТ в 2002 році неодноразово стріляв по співробітникам штабу з травматичної зброї. Наркоман. В тому ж 2002 році привласнив з виборчого фонду БЮТу більше 30 тис баксів. За освітою політрук. Раз втік значить справи в БЮТі дійсно хренові.,Вміла Йуля працювати з кадрами!!!!!

            Гість: lkjmn

            623.12.11, 13:18Відповідь на 4 від анонім

            Плюй на ближнього, сери на нижнього... Гідний типок.

              анонім

              723.12.11, 13:19Відповідь на 5 від дТОЛЯізХорола

              Один з її фаворитів. Памятаєш світлину де ЮВТ дівчинці руку цілує? Ромця організував! І він там поряд з Багінею!

                анонім

                823.12.11, 13:20Відповідь на 6 від Гість: lkjmn

                Плюй на ближнього, сери на нижнього... Гідний типок.Це точно!

                  923.12.11, 13:26Відповідь на 7 від анонім

                  Один з її фаворитів. Памятаєш світлину де ЮВТ дівчинці руку цілує? Ромця організував! І він там поряд з Багінею!Цікаво...
                  А Юля тут знов заговорила про об"єднання опозиції...
                  А з ким вже об"єднуватись,коли вони розбігаються???

                    1023.12.11, 13:27Відповідь на 1 від анонім

                    Знайшла фотку.
                    Бо прізвища можуть не згадати, а так, точно всі впізнають!

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна