хочу сюди!
 

Наташа

49 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 44-53 років

Вілкул на Дніпропетровщині піднімає голову

Как сообщает Цензор.НЕТ, об этом на своей странице вFacebook написал кандидат в народные депутаты Андрей Денисенко, одержавший победу на 26 округе.

"Друзья, рыги тупо и глупо сфальсифицировали выборы в Новомосковском 38 и.о. Вбросили за Нестеренко, купили и переписывают протоколы. Призываю всех жителей города на Самаре выйти на Майдан против фальсификаций. А мы, днепряне тоже подтянемся. На 22.00 сбор возле Новомосковского городского совета. Выезд из Днепра в 21.00 с площади героев Майдана", - написал он

10

Коментарі

128.10.14, 14:41

пропоную заяву в прокуратуру накатати з доказами - тада буде більший розголос....

    228.10.14, 14:43Відповідь на 1 від Недурка

    пропоную заяву в прокуратуру накатати з доказами - тада буде більший розголос....Корбан особисто займається цим питанням - думаю, Вілкулу не подарують

      328.10.14, 14:46

      надо было их раньше мочить,и по настоящему

        428.10.14, 14:47Відповідь на 3 від снайпер1

        надо было их раньше мочить,и по настоящемуну ми ж в гуманістів граємося

          528.10.14, 14:49Відповідь на 2 від Міс Марпл

          дивно, що його не пролюстрували ще....

            Гість: Книголюб

            628.10.14, 14:50

            Дуже сумніваюсь, що така фальсифікація дійсно має місце. Принаймі навряд вона носить/носила настільки загрозливий характер.
            Поясню:
            1-повідомлення про ніби-то фальсифікацію зявилось тоді коли були опрацьовані та передані до ЦВК 100% бюлетенів (результати були відомі ще вчора вранці але ніхто галасу не здіймав і чекали офіцйного підтверждення)
            2- За Нестеренка згідно даних ЦВК проголосувало понад 31% а зайого найближчого опонента 15,8% (ВДВІЧІ меньше).
            щоб сфальсифікувати ТАКИЙ відрив та щей на ДРУГИЙ день після голосування потрібно мати не абиякий ресурс і нахабність та й тоді малосумнівно, що хтось зважиться демонструвати настільки суттєву різницю з екзит-полами.

            Я не наполягаю на істинності викладеного, але повідомлення Денисенка, на мою думку, суперечять логіці і здоровому глузду.

              728.10.14, 14:50Відповідь на 4 від Міс Марпл

              надо было их раньше мочить,и по настоящемуну ми ж в гуманістів граємосязато они--нет

                828.10.14, 14:55

                вроде читала - обращались там люди к прокурору, но видно, откуда-то команда была... напалмом их надо

                  928.10.14, 14:56Відповідь на 3 від снайпер1

                  надо было их раньше мочить,и по настоящемупідтримую

                    1028.10.14, 15:02Відповідь на 6 від Гість: Книголюб

                    Я не наполягаю на істинності викладеного, але повідомлення Денисенка, на мою думку, суперечять логіці і здоровому глузду.

                    навіть більше: це першоклассний провокатор!

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна