Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Sveta

33 роки, телець, познайомиться з хлопцем у віці 29-39 років

Розпочалася брудна інформаційна кампанія проти Юлії Тимошенко

Прес-служба Партії "Батьківщина" заявляє, що після звільнення Лідера Партії «Батьківщина», колишнього прем‘єр-міністра України Юлії Тимошенко розпочалася брудна, очевидно зрежисована кампанія проти неї.
   Подібні методи є огидними та такими, що суперечать принципам чесної журналістики.
11

Коментарі

125.02.14, 04:29

Юлію Володимирівну бояться як полум'я. Фірташ, мабуть, не спить вже третю ніч . Її стратегічне мислення, яке на крок випереджає потуги деяких політиків - вражає. Згадайте, як Вона вимагала не йти на переговори з бандюковичем, але її однопартійці мислили інакше - вважали, що домовитись можна і чим це скінчилось? відомо. Скільки розумних пропозицій Юлії Володимирівни треба проігнорувати, щоб переконатись, що вона вдумливий і далекоглядний політик?

    Гість: NeManul

    225.02.14, 08:39

    Заберіть свою Юлю подалі

      325.02.14, 09:07Відповідь на 2 від Гість: NeManul

      Заберіть свою Юлю подаліЖидяри радуються.....Кернес і Добкін на одного коня залізли....

        Гість: Man-O-War

        425.02.14, 09:49Відповідь на 2 від Гість: NeManul

        Заберіть свою Юлю подалі Хай відпочине. Щоб не було як з яником.

          525.02.14, 16:40

          Я не помітила, щоб на неї розпочалась брудна кампанія.
          Це Батьківщина перебільшує.
          Те, що Турчінов веде себе дивно (Маркова відпускає, вбивцям дає втікти за кордон) це мене непокоїть, реально. А щодо Юлії Володимирівни, то Батьківщина, дійсно, перебільшує!