хочу сюди!
 

Людмила

48 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Найбільша крадіжка Януковича

Дмитро Гнап

Як виявляється, Віктор Янукович крав не тільки гроші та майно українських громадян.

Він крав історію українського народу.


Сьогодні вночі бійці Самооборони, Правого Сектору та активісти Автомайдану показали мені сховище цінних книг в резиденції Межигір'я.

Скажу відверто, після "Хонки", мене важко чимось здивувати. Але побачене просто шокувало. Янукович примудрився викрасти пам'ятки української писемності. І кинув древню бібліотеку, рятуючись від гніву людей.

Зокрема, серед багатьох древніх книг – "Апостол" Івана Федорова.

Це перша українська книга.

З неї почалося українське друкарство.

Вкрасти "Апостол" – все одно, що вкрасти Софійський собор.


21

Коментарі

125.02.14, 17:34

Динаміка - почав з шапок, а поті вкрав історію і державу

    225.02.14, 17:40Відповідь на 1 від Ternopol

    Динаміка - почав з шапок, а поті вкрав історію і державуЯкби воно ще розуміло не тільки грошову цінність цих книжок! Ідіот!!!

      325.02.14, 18:10Відповідь на 2 від Julia Taneta

      Динаміка - почав з шапок, а поті вкрав історію і державуЯкби воно ще розуміло не тільки грошову цінність цих книжок! Ідіот!!!Напевно тирив як ворона - все що блистить...Кліптоман

        425.02.14, 18:13Відповідь на 1 від Ternopol

        Динаміка - почав з шапок, а поті вкрав історію і державуТа нічого ви не розумієте.
        То він працював над новою диссертацією, і випадково не встиг повернути книги в держ. хранилище.
        А коли зрозумів що збройні екстреміські угруповання можуть проникнути на територію царського палацу -
        вирішив персонально рятувати національні історичні артефакти, для нащадків. Ну... було ж йому для кого їх рятувати)))
        Та пілоти клятого заморського гвинтокрила дали хвилину на розсуд - або 1 тіло, або саквояж з книжками. Програв - мішок макулатури...
        (О! треба було піндосу замовляти собі ві-ай-пі версію Мі-8)

          525.02.14, 18:15

          БЛТь, злодій є злодій!!!!!!!

            625.02.14, 18:28Відповідь на 4 від Pilot-VVS

            А цікаво - де гвинтокрил?

              725.02.14, 18:29Відповідь на 5 від Francisk02

              пипец. слов нет

                825.02.14, 18:31Відповідь на 7 від vilga

                Це ж ТАТЬ - злодій святих речей!!!!!!!!

                  925.02.14, 18:34Відповідь на 8 від Francisk02

                  блин, честно, в голове не уладывается. тать это для него уменьшительно-ласкательное

                    1025.02.14, 20:32Відповідь на 6 від Ternopol

                    А цікаво - де гвинтокрил?Хм... Так все ж було завчасно промірковано промірковано
                    Гвинтокрил з екіпажем був в оренді, за скажені гроші. Саша "стоматолог" так всі справи ладнає:
                    грошей вже нема, гвинтокрил повернувся господарю (до його концерну).
                    Ну, такий у президента кмітливий працелюбний старший хлопчик Та ви повинні були чути, про нього й "Форбс" писав!

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна