хочу сюди!
 

Татьяна

56 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 55-58 років

Новий законопроект:про заборону кардинальних змін в існуючу базу

Дивлячись на ситуацію, яка склалась в країні, я не можу зрозуміти змісту все нових і нових законопроектів.

Які зміни до пенсійної реформи? Які зміни до земельної реформи??? А які ще зміни можуть бути до Конституції????? omg Ми навіть приблизно не навчились жити за цими, що є.... Круті спеціалісти в Податковій з великим стажем роботи не можуть розібратись у ваших ноу-хау. "Зелені" спеціалісти у Реєстраційній службі речових прав на нерухоме майно не вміють читати вашу писанину. Референдум вони проводити будуть((((( Конституцію змінювати(((( ну і т.д.і т.п...........

Може краще мозги декому поміняти? 



19

Коментарі

19.04.13, 23:39

та их никто не понимает, кроме того.кто их принимает

    29.04.13, 23:42Відповідь на 1 від Tatosha

    та их никто не понимает, кроме того.кто их принимаетщось я і в цьому не впевнена...

      39.04.13, 23:44Відповідь на 2 від Sunny Side

      та они вес там принимают на свою выгоду, уроды

        49.04.13, 23:50Відповідь на 3 від Tatosha

        та они вес там принимают на свою выгоду, уродыпро вигоду зрозуміло, але ж не таку срачку-пердячку робити.
        Вже навіть Повалійка законопроектик склепала(((( ГИ-ГИ-ГИ(((( ЯКА молодчинка

          59.04.13, 23:51Відповідь на 4 від Sunny Side

          да шо она там склеить может

            69.04.13, 23:57Відповідь на 5 від Tatosha

            http://ru.tsn.ua/politika/povaliy-prinesla-v-radu-svoy-pervyy-zakonoproekt-kotorym-stremitsya-uluchshit-zhizn-muzykantov-297453 .html

              79.04.13, 23:59Відповідь на 6 від Sunny Side

              смотрю пасибки

                анонім

                810.04.13, 07:13

                Розумієш, мізки можна міняти, яби вони бали. А так, одні інстинкти.

                  910.04.13, 08:31Відповідь на 8 від анонім

                  Розумієш, мізки можна міняти, яби вони бали. А так, одні інстинкти.треба кардинально вирізати

                    1010.04.13, 21:58Відповідь на 8 від анонім

                    Розумієш, мізки можна міняти, яби вони бали. А так, одні інстинкти.і первобитні.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна