Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Sveta

33 роки, телець, познайомиться з хлопцем у віці 29-39 років

Терміново!

Сьогодні в м. Луцьк, о 14тій годині стався замах на життя народного депутата України Валерія Чкрнякова http://www.svoboda.org.ua/dopysy/dopysy/023267/ За попередніми даними Черняков отримав кульове поранення в голову. Обставини з"ясовуються
35

Коментарі

124.12.12, 17:19

Він керує полтавським осередком...пора відкривати сезон полювання на прасів

    224.12.12, 17:22Відповідь на 1 від Francisk02

    Так. А зараз курує ще й закарпатську обл. Був я тільки з місця події, Валерій в лікарні... Їхав з Закарпаття, заїхав до дому в Ковель, завтра пленарне, їхав на Київ з дому... Я був в областному штабі, якраз отримали дзвінок, і бігом туди...

      324.12.12, 17:26Відповідь на 2 від Fred Perry

      Так. А зараз курує ще й закарпатську обл. Був я тільки з місця події, Валерій в лікарні... Їхав з Закарпаття, заїхав до дому в Ковель, завтра пленарне, їхав на Київ з дому... Я був в областному штабі, якраз отримали дзвінок, і бігом туди...постріл явно не випадковість....

        424.12.12, 17:31Відповідь на 3 від Francisk02

        Так. А зараз курує ще й закарпатську обл. Був я тільки з місця події, Валерій в лікарні... Їхав з Закарпаття, заїхав до дому в Ковель, завтра пленарне, їхав на Київ з дому... Я був в областному штабі, якраз отримали дзвінок, і бігом туди...постріл явно не випадковість....в голову? Точно, не випадковість(!!!) Невже вже почали залякувать?

          524.12.12, 17:33

          Це попередження СВОБОДІВЦЯМ - щоб не сильно виежувались у Верховній зРаді???

            624.12.12, 17:33

            І що, ЖИВИЙ?

              724.12.12, 17:35Відповідь на 5 від Богдан Ляшко

              Це попередження СВОБОДІВЦЯМ - щоб не сильно виежувались у Верховній зРаді???...імовірно.

                824.12.12, 17:36Відповідь на 3 від Francisk02

                та яка там випадковість, випадково в голову попасти мала вірогідність(хто розбирається - мене зрозуміє)

                  924.12.12, 17:37Відповідь на 4 від Perovdupu

                  Так. А зараз курує ще й закарпатську обл. Був я тільки з місця події, Валерій в лікарні... Їхав з Закарпаття, заїхав до дому в Ковель, завтра пленарне, їхав на Київ з дому... Я був в областному штабі, якраз отримали дзвінок, і бігом туди...постріл явно не випадковість....в голову? Точно, не випадковість(!!!) Невже вже почали залякувать?це не залякування....це війна!!!

                    1024.12.12, 17:37Відповідь на 3 від Francisk02

                    Богдану Ляшку: я у Вас в ігнорі, тому не можу відповісти.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      7
                      8
                      12
                      попередня
                      наступна