хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

Я живу у центрі Европи, а ТИ???

Хочете побувати у центрі Європи? Тоді Вам обов’язково слід відвідати Закарпаття.

У селі Ділове, де розташований географічний центр Європи 1887 року було встановлено кам'яний стовпчик, на якому латиною написали: «Locus Perennis Dilicentissime cum libella librationis quae est in Austria et Hungaria confectacum mensura gradum meridionalium et paralleloumierum Europeum. MD CCC LXXXVII» — що в перекладі означає «Постійне, точне, вічне місце. Дуже точно, зі спеціальним приладом, виготовленим в Австро-Угорщині, за шкалою меридіанів та паралелей, встановлений центр Європи. Рік 1887». 

А тепер для тих, хто ще не визначився до якого "союзу" Европейського чи митного нам долучитися.

Це звичайні будиночки звичайних Европейських сіл (різних країн)

Будиночок у Болгарії

Будиночок у Чехії

...в Німеччині

в Австрії.

А це будиночки в нашій рідненькій Україні: 

А ось ця "КРАСА" належить "старшОму братану", расЄйской пЄдєрації ( середньостатистичне рАсЄйське село)!!!

Підмосковна дЄрЄвня:

Ви ще БАЖАЄТЕ до РАЮ у Митному сАюзі? Тоді Азіров прийде по Вас!

17

Коментарі

124.12.12, 17:00


Аргументація досить показова.

    анонім

    224.12.12, 17:02

    Я трошки збоку від центру, але все одно в Європі.

      324.12.12, 17:02

      це ще "пристойні" дєрєвні... толерантна ти людина...

        424.12.12, 17:03

        Ну, в нас теж теж такого, як знизу, вистачає. Проте ніякого митного союзу. А взагалі, мені здалося, що навіть риги вже туди не хочуть.

          524.12.12, 17:06

          навішо тобі підмосковні дЄрЄвні, подивись окраїни міста Луганська
          з часів царської Росії нічого не змінилося

            624.12.12, 17:06

            Ти ще й досить пристойні фотки по Росії підібрала... є ж і не такі...
            http://smart-lab.ru/uploads/images/00/68/50/2012/10/29/214f62cf6f.jpg
            http://province-pskov.ru/uploaded_files/photoes/20120718135101.JPG
            http://maximzuew.com/images/olddy.jpg

              724.12.12, 17:10

              Моя земля НАЙКРАЩА! Тільки ладу в ній нема

                824.12.12, 17:11Відповідь на 4 від Танк_

                А взагалі, мені здалося, що навіть риги вже туди не хочуть.Я сам досі здивований...

                  924.12.12, 17:11Відповідь на 3 від Francisk02

                  це ще "пристойні" дєрєвні... толерантна ти людина...Я естет! Бачиш, все з квіточками з веселочкою... А прибрати те дивне створіння з ріжками, та ті волошкові квіточки, а літні пейзажі замінити осінніми , дощовими... ДєрЄвня ЖАХІВ!

                    1024.12.12, 17:14Відповідь на 5 від Hudson Hawk

                    навішо тобі підмосковні дЄрЄвні, подивись окраїни міста Луганська
                    з часів царської Росії нічого не змінилося
                    А місто Луганськ...то хіба не частка рАсєє ( не територіально а ментально)?

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна