хочу сюди!
 

Юлия

45 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 36-45 років

Капранов закликає бити владу копійкою

Письменник Дмитро Капранов закликав українців бойкотувати продукцію підприємств, власниками яких є народні депутати, картки яких голосували за мовний закон. Про це він сказав 25 липня під час Всеукраїнського мозкового штурму «Як я можу захистити Україну?».

Таким чином Дмитро Капранов підтримав ініціативу одного із громадських об’єднань розклеювати на рекламі такої продукції, а також на офісах підприємств, що мають стосунок до депутатів, які голосували за мовний закон, наклейки із  закликом «Бойкотуй! Вони розколюють Україну, нищать державу мову». На запитання одного із присутніх на засіданні журналістів, чи такі дії будуть законними, письменник відповів: «З такими людьми нас не цікавить дотримання якихось джентльменських угод».

23

Коментарі

125.07.12, 15:34

Так треба ж мати перелік товарів.

    Гість: Ну и ну

    225.07.12, 16:01

    Писатели должны писать,а не лезть в политику и выдвигать призывы.

      325.07.12, 16:14Відповідь на 2 від Гість: Ну и ну

      Не вам вирішувати, кому писати, а кому, як ви - тільки пИсать по кутках

        425.07.12, 16:16Відповідь на 2 від Гість: Ну и ну

        Добре задумано: мирно і дієво!
        Даєш списки до кожного писка - і щоб без піску від нардупів!

          Гість: R0mmel

          525.07.12, 16:56

          немає в нас стільки принципових людей, та ще й таких, хто захоче розбиратись, що воно, і в кого зроблене, щоб ті депутати втратили своє. Вони не з того живуть, повірте. Найкращий бізнес - це не продати щось українцю, а напряму залізти в його кишеню. Чи то лишні газові пару сотень розпиляти, чи кредити вкрасти, які ми з вами віддаватимемо

            625.07.12, 17:04

            А я давно вже купую те що дешевше, на жаль.

              725.07.12, 17:09Відповідь на 1 від Davigadoff

              Так треба ж мати перелік товарів.Теж так вважаю!!!

                825.07.12, 17:17

                Газову плитку вдома теж не запалювати ? Думаю, Капранов погарячкував...

                  Гість: Отец Онуфрий

                  925.07.12, 17:32

                  Не следует нам, дети, внимать тем кто призывает к устроению хаоса и безвластия в державе.Что содеется с нами если перестанем мы приобретать те товары, тот скудный хлеб насущный, который орошаем трудовым потом и слезами нашими, но также и тех кто взрастил его ?
                  Люди благочестивые более всего покупают товары и плоды те что выращены и изготовлены на предприятиях, владельцы которых жертвуют на нужды канонической Православной Церкви.

                    1025.07.12, 17:48

                    Ніхто цього не робитиме. До того ж про більшу частину справжньої власності фіг взнаєш.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      5
                      попередня
                      наступна