хочу сюди!
 

Людмила

48 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Підставити другу щоку?

До написання уієї замітки мене підштовхнув цілий ланцюжок подій, що відбулися останнім часом:
«Доктор Хаус» сипле сіль на рану: вас принизили на рідному полі
не на набагато раніше:
"Двоє польских журналістів постануть перед судом за дурні жарти про українок"
 http://www.unian.ua/news/510761-dvoe-polskih-jurnalistiv-postanut-pered-sudom-za-durni-jarti-pro-ukrajinok.html
 Ми можемо насміхатися над своєю владою скільки завгодно, робити на них шаржі, складати лайливі вірші, ми можемо підтрунювати один над одним, ображатися і пробачати, та хіба ми можемо дозволити, щоб іноземці дозволяли собі таке на нашу адресу, на адресу наших жінок, на адресу України?
З чого все почалося, хто пригадає?
 
 Хто ж розпочав принижувати Україну?
Колись цей "хтось" був впевнений у своїй перемозі, 
відвернувся від здорового глузду, і колишніх соратників, 
 знайшов "нового друга-старшого брата", тепер користується "плодами".
  
А вороги радіють, що між українцями злагоди немає! 
Взаємопоборювання вже зіграло проти України, наслідки очевидні. 
Будемо продовжувати.......? 
 
 Але Ви повинні чітко розуміти про можливі негативні наслідки і взяти на себе відповідальність.
 Я не намагаюсь переконати прихильників жодної політсили. 
Я закликаю тих, в кого є почуття гідності, почуття відповідальності, 
небайдужості до долі України трохи замислитись над тим, що пропонують нам наші політики, до чого закликають, за для чого вони знов висуваються у владу.
Що вони зробили раніше  і як? 
"Андрій Кожем'якін: Нас зрадив хтось зі штабу"
 О диво! Знову цей таємничий "хтось"!
Для "гарячих" голів:
я ні за кого не агітую, 
я ні проти кого не агітую.
Мій заклик - читайте, думайте, 
аналізуйте, робіть висновки.
18

Коментарі

Гість: бузина

121.06.12, 20:14

В огороде - бузина, в Киеве - дядька.

    221.06.12, 20:17Відповідь на 1 від Гість: бузина

    В огороде - бузина, в Киеве - дядька.само собой. спина не болит? в огороде целый день небось в неудобной позе?

      321.06.12, 23:05

      Думаем..

        421.06.12, 23:19Відповідь на 3 від aleksandrinna

        Думаем..время есть

          Гість: Рус с kija

          522.06.12, 08:45

          Країну навмисно дозволяють принижувати, бо нею управляють чужі, інше діло чому ми мовчимо, ті хто її громадяни?

            622.06.12, 08:47Відповідь на 5 від Гість: Рус с kija

              Гість: Рус с kija

              722.06.12, 08:48Відповідь на 6 від uraha

                анонім

                822.06.12, 09:54

                Ті хто вміють мислити, давно вже зробили висновки. А вівці, які звикли тупо йти за лідером -- козлом-провокатором -- ніколи мислити не почнуть. В них мозок совком атрофовано. А замітка .

                  922.06.12, 09:58Відповідь на 5 від Гість: Рус с kija

                  Країну навмисно дозволяють принижувати, бо нею управляють чужі, інше діло чому ми мовчимо, ті хто її громадяни?так, принижують при будь-якій нагоді, наче випробовують народне терпіння.
                  Колись читала, що українських мігрантів і досі радо приймають в інших країнах лише тому, що ми "покірні" до будь-якої влади, мені стало ніяково і соромно - деж подівся козацькій дух, чи це наш новий спосіб виживання - коритися? невже за століття "ген свободи", вільнолюбства винищено? Ніхто так довго не боровся за державність як українці, і ось як ми її вже отримали - опустили руки, заспокоїлися?

                    1022.06.12, 10:07Відповідь на 8 від анонім

                    Ті хто вміють мислити, давно вже зробили висновки. А вівці, які звикли тупо йти за лідером -- козлом-провокатором -- ніколи мислити не почнуть. В них мозок совком атрофовано. А замітка. але це ж теж наші громадяни, українці. Ми ж не будемо вподоблюватись пані Ю і пропонувати обнести всі "не такі" теріторії колючим дротом, чи як пан Москаль пропонував "виселяти до Сибіру тих, хто не нак голосує"? Ми ж не вимагаємо однієї відповіді, їх може бути багато, але вони повинні приблизити нас до єдиної вірної.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна