хочу сюди!
 

Марта

48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

"Закон гойдалки"


Трапилася цікава стаття. Думки багато в чому співпадають з моїми. 
Стосується мовної проблеми, точніше концепції співіснування.
Стаття не для флуду, для роздумів, 
тому коментарі не передбачаються.

Українська правда.
автор: Валерій Семиволос 
13

Коментарі

121.06.12, 18:14

Та і я про те саме кажу.Не буди лихо поки воно тихо.

    221.06.12, 18:26Відповідь на 1 від uraha

    отож. Іноді мені здається, що Колісніченко навпаки "працює" на ультра-націоналістичний рух. Якби не він, хіба стали би такі російськомовні українці, як наприклад я, все більш послуговуватися українською? Захищати від нападок - так, але намагатись говорити, мабуть - ні. Це він зробив з мене націоналістку, хай йому грець!

      Гість: бузина

      321.06.12, 19:34Відповідь на 2 від Люстерко

      Высказывания Фарион из вас никого не сделали? А выступления Анушкявичуса?

        421.06.12, 19:42Відповідь на 3 від Гість: бузина

        Высказывания Фарион из вас никого не сделали? А выступления Анушкявичуса?А що Фаріон вже у ВР і намагається змінити конституцію?
        До Фаріон в мене майже стількі ж притензій, як і до Колісніченка,
        але вона поки в вірті, а він в реалі - відчуваєте різницю?

          522.06.12, 08:19Відповідь на 2 від Люстерко

          І в російськомовних і в україномовних українців Батьківщина одна - Україна. Українці відрізняються як від росіян так і від поляків, чехів, німців і т. п. менталітетом і ніколи у цих країнах своїми не будуть.

            анонім

            622.06.12, 10:07

            Нормальна концепцепція. А з приводу пані Фаріон, так існує закон природи -- будь-яка дій породжує протидію. На маю гадку, пані Ірина має купу інших інтересів і чеснот, але вимушена захищати мову. У свій спосіб. І навряд чи їй можуть докоряти, хто сам нічого на захист не робить.

              722.06.12, 10:22Відповідь на 6 від анонім

              так, Фаріон до таких дій змусили постійно триваючі нападки на мову, ії приниження із боку російськомовних шовіністів, прихильників "єдіной нєдєлімой". Її позиція зрозуміла - вона на своїй землі, захищає її як може і як вміє, а от що примушує "радєтєлєй язика" ненавидіти мову землі, що їх годує - це питання.

                анонім

                822.06.12, 10:30Відповідь на 7 від Люстерко

                так, Фаріон до таких дій змусили постійно триваючі нападки на мову, ії приниження із боку російськомовних шовіністів, прихильників "єдіной нєдєлімой". Її позиція зрозуміла - вона на своїй землі, захищає її як може і як вміє, а от що примушує "радєтєлєй язика" ненавидіти мову землі, що їх годує - це питання.Морока з висловлюннями пані Ірини виникає тільки коли із загального контексту висмикуються окремі фрази, або коли свідомо перекручуються її слова. Як в останьому випадку, коли чітко вимовлене "на якому гУмні" змінили на "гімні". Я прочитав коментарі під повним відео того інтервю -- багато російськомовних плювалися на інтерпритаторів і висловлювали підтримку пані Фаріон. Тож проблема не в самих висловлюіаннях, а у відсутності моралі у опонентів пані Ірини.

                  922.06.12, 10:37Відповідь на 8 від анонім

                  не буду сперечатися, її позиція мені зрозуміла,
                  але я не можу її беззастережно підтримати.

                    анонім

                    1022.06.12, 10:46Відповідь на 9 від Люстерко

                    не буду сперечатися, її позиція мені зрозуміла,
                    але я не можу її беззастережно підтримати.
                    А цього і не треба -- конструктивна критика завжди краща за беззастережну підтримку. Головне -- аби по ділу і по конкретних фактах. А то знаєш як бува -- не читав, не чув, не бачив, але безумовно засуджую. Взагалі політикам можна довіряти, але вірити їм не можна. Не тому що вони погані. А тому що, коли їм вірити беззастережно, вони в падлюк перетворюються. А коли до них ставитися прискіпливо, довіряти, але перевіряти є шанс, що про нас вони будуть памятати.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна