хочу сюди!
 

Sveta

33 роки, телець, познайомиться з хлопцем у віці 29-39 років

У Донецьку до Євра купують туалети за ціною мерседесів

“Партія регіонів демонструє дивовижний «прогрес» в «освоюванні» державних грошей під вивіскою Євро-2012: услід за харківськими лавочками, кожна з яких коштує як автомобіль «Ланос», у Донецьку вже закуповують туалети за ціною «Мерседесів», - підкреслив О.СЕМЕРАК Він зазначив, що, очевидно, “представники Партії регіонів улаштували таке собі внутрішньопартійне креативне змагання: хто більше «замутить» коштів на державних закупівлях під маркою підготовки до чемпіонату Європи”. “Якщо лавки для харківського метро купували за 63 тис. грн. за штуку, то за кожен пересувний туалет для Донецька викладуть уже 400 тисяч грн.”, - додав депутат.

http://www.unian.net/ukr/news/news-437309.html

18

Коментарі

Гість: Лютый Гриня

123.05.11, 21:05

А Васька слушает да ест...
Український народ, як тупі телята, мовчки жує всі виходки цієї влади. І, що саме головне, ані чичирк з вуст....

    223.05.11, 21:08

      Гість: lyo Dnepr

      323.05.11, 21:17

      Наглости бандитов нет предела. Нужно готовиться к вооруженному отстранению бандитов от власти. Остальные методы борьбы малоэффективны

        423.05.11, 21:22Відповідь на 3 від Гість: lyo Dnepr

        Я в цьому давно не сумніваюся. Не те, щоб крові хочеться, просто інакшого виходу я не бачу.

          523.05.11, 21:25Відповідь на 3 від Гість: lyo Dnepr

          Наглости бандитов нет предела. Нужно готовиться к вооруженному отстранению бандитов от власти. Остальные методы борьбы малоэффективнывас загребут, не успеете посчитать до 10. Нужна кропотливая оргработа, а не экстремизм. Экстремизм как раз выгоден власти для оправдания сворачивания демократических свобод, гарантированных конституцией.

            Гість: lyo Dnepr

            623.05.11, 21:30Відповідь на 5 від viktor67

            А я не говорю, что нужно бегать по улицам с пистолетом. Есть новые технологии, которыми нужно пользоваться, внедряясь во все структуры банды, и ударить по ней изнутри при поддержке снаружи. Но для этого надо преодолеть рабскую покорность и страх перед бандитами. Победить их в информационной войне, которую они объявили нам.

              723.05.11, 21:34

              Взяти б той унітаз по ціні мерса, вдягнути на голову ПеРдунам та спустити воду.

                823.05.11, 21:57Відповідь на 3 від Гість: lyo Dnepr

                Нужно готовиться к вооруженному отстранению бандитов от власти.возможна вооружённая погоня. дадим вам пистолет (с)

                  923.05.11, 22:36Відповідь на 7 від serg020777

                  Взяти б той унітаз по ціні мерса, вдягнути на голову ПеРдунам та спустити воду.А мені така ідея подобається!

                    1023.05.11, 22:45Відповідь на 9 від ЯКриворожанка

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна