Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

ИРИНА

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 45-54 років

Проблеми ЖКГ

У студії TVi Олексій Кучеренко, міністр з ЖКГ 2007-10

14

Коментарі

Гість: Владзьо

16.04.11, 04:33

тобі чому не спиться?

    26.04.11, 04:50Відповідь на 1 від Гість: Владзьо

    Такий графік

      Гість: Владзьо

      36.04.11, 04:52Відповідь на 2 від viktor67

      міняй!

        Гість: Світанок

        46.04.11, 10:12

        Дуже уважно прослухав і висновок такий: "Все, що пипливає з діяльностті Азарова - все напрвлено на руйнацію України. Це не проста особистість - це хитрий і підступний звір, який старанно виконує завдання свого господаря Росії. Ціль одна - донищити українців, щоби потім, без війни, дешиво, голими руками загарбати нашу Українську територію. Це вічна мрія Росії - загарбати ввесь світ. Але це нездійсненна ілюзія, бо вона поставила себе поза рамки людської моралі.

          56.04.11, 11:13Відповідь на 4 від Гість: Світанок

          З вашого дозволу додам Їхні дії вже мають абсолютно зворотні результати - замість розділення, схід та захід України почали об"єднуватися. Далі, думаю, буде ще гірше для окупаційної адміністрації. Вони ("влада" самі собі копають могилу, при чому так швидко, що мене це аж дивує.

            анонім

            66.04.11, 12:46

            Хорошо делать ОСББ когда дому 30 и менее лет, а что делать жителям хрущевок, там все внутредомовые комунникации прогнили и не менялись с момента их застройки? Я знаю как ОСББ получают форму Э-8 на пуск тепла в октябре каждого года, если за ЖЭК райадминистрация Киевэнерго может надрать жопу, то ОСББ должно выполнять акты-предписания (хрень несусветная) или платить мзду, что дешевле чем установить изоляцию, кучу манометров, замену арматуры, фильтров и т.д. Я видел как представители коперативов и ОСББ на поклон приходят в Киевгаз, Киевэнерго, Водоканал, ЖЭКи туда не ходят.