Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Элла

44 роки, стрілець, познайомиться з хлопцем у віці 40-54 років

Валерій Маренич: «Життя ніколи багато не буває». Концерт 2009 р.

Розмова з кореспондентом газети «Голос України» від 21 січня 2011 року.

— Валерію Петровичу, яким був для вас минулий 2010 рік? — Йду в ногу з часом, в Інтернеті відкрив персональний сайт. Випустив диск «Без адреси». Виступав із концертами в Борисполі, Броварах, Раві-Руській, Нововолинську і ще в десятках міст України, всіх не злічу. 18 вересня виступив на майдані Незалежності в Києві. — 65 років — це багато чи мало? — Як на мене, життя ніколи багато не буває. А щодо нас, артистів, ми завжди в русі й серед людей, тому, мабуть, не помічаємо цих літ. Нібито є законопроект — підвищити пенсійний вік чоловікам, а я сам собі цей поріг збільшив, літ до 80. Не сиджу склавши руки, щодня працюю, репетирую і, звичайно, готуюся до зустрічі з глядачами. — Як склалась доля інших учасників «Тріо...» — Антоніни та Світлани Мареничів? Чи підтримуєте з ними стосунки?

— Мабуть, як Україна мріяла про самостійність, так і кожен артист мріє про сольні виступи. З 2005 року і я, і Антоніна виступаємо поодинці. Спілкуємося, аякже — маємо сина Богодара. В Антоніни прекрасний голос, записує нові пісні, сама пише слова. — А Світлана? — Живе в Луцьку, але, наскільки знаю, пісенними справами не займається.

 
 

Концерт у Рівному, 28 червня 2009 року Тиша навкруги Без адреси (слова: Ніна Горик) Весна (слова: Дмитро Павличко)

Ген на узліссі хрест мовчить (слова: Петро Мах)

Одне лишень життя (польською, слова: Василь Простопчук) Циганська філософія (польською) Мая адзінота (білоруською, слова: Надія Мікуліч) Сповідь сивого клена (слова: Петро Мах) Так завжди у нас було Червоні маки (слова: Тарас Музичук) Що побажаю я собі на свято (слова: Петро Мах) Я сьогодні від вас від’їжджаю Вернись (Слова: О. Войтюк) Очерет мені був за колиску

17

Коментарі

13.04.11, 00:52

Вже пізно,завтра перегляну.

    Гість: Ash@

    23.04.11, 01:42

    У мене зберіглася їх платівка

      33.04.11, 01:46Відповідь на 2 від Гість: Ash@

      У мене зберіглася їх платівка
      А ви це бачили?

      Співає Тріо Маренич
      http://blog.i.ua/community/662/676557/

        43.04.11, 07:54

          53.04.11, 09:02

            Гість: Лютый Гриня

            63.04.11, 09:13

            В нас вдома є їхніх дві платівки. Гарно тріо співало, душевно так.... За замітку

              73.04.11, 10:24

              Таланту цієї людини вклоняюсь, а інше на Божий розсуд.

                83.04.11, 14:03

                Браво!

                  93.04.11, 14:11

                    103.04.11, 17:39

                    Видео много, поставил в избранное, посмотрю непременно.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна