Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Sveta

33 роки, телець, познайомиться з хлопцем у віці 29-39 років

Лист Клінтон до Тимошенко-США вимагають її негайного звільнення

КИЇВ. 12 жовтня.

Сполучені Штати Америки вимагають негайного звільнення лідера української опозиції Юлії Тимошенко. Про це написала у своєму листі Державний Секретар США Гілларі Родам Клінтон до лідера опозиції ЮліїТимошенко.

"Наша позиція залишається незмінною: Вас мають негайно та беззастережно звільнити, так само як і інших колишніх членів Вашого уряду. Дужешкода, що політично-вмотивовані переслідування підривають прогрес демократії, якого прагнуть українці, а також відносини зі Сполученими Штатами", - зазначила Державний Секретар США.

Лист було надіслано в день річниці винесення вироку по так званій газовій справі  колишньому Прем‘єр-міністру України 11 жовтня 2011 року.

"Сполучені Штати продовжують турбувати судовий процес над Вами та Ваше засудження, я особисто висловлювала занепокоєння з цього приводупрезиденту Януковичу та іншим українським високопосадовцям", -підкреслила Клінтон.

"Я продовжую уважно стежити за Вашою справою, тому мені булоприємно особисто отримати інформацію від Вашої дочки Євгенії під час їївізиту до Вашингтону раніше цього року", - додала вона.

Клінтон також наголосила, що Сполучені Штати продовжують підтримувати демократичні прагнення українського народу та уважно спостерігають за ситуацією із наближенням парламентських виборів 28жовтня.

"Мої візити до України переконали мене, що Ваш народ прагне сучасної і заможної демократії, в якій його права поважаються, а голоси чують. Будь ласка, будьте впевнені, що Сполучені Штати залишаються відданими ідеї допомоги Україні на шляху досягнення цієї гідної мети",- написала вона.

УНН

8

Коментарі

Гість: lyo Dnepr

112.10.12, 17:40

Кому адресовано письмо?

    212.10.12, 19:36Відповідь на 1 від Гість: lyo Dnepr

    Кому адресовано письмо?Кому, кому? ЮВТ.

      Гість: lyo Dnepr

      312.10.12, 20:24Відповідь на 2 від helsan

      Она у кого требует ее освобождения?

        412.10.12, 20:35Відповідь на 3 від Гість: lyo Dnepr

        Она у кого требует ее освобождения?На скільки я зрозумів, вона проїнформувала ЮВТ про позицію США відносно неї та політв'язнів.
        А вимагає не Клінтон, а США, тобто це не особистий лист підтримки, як у випадку з К. Райс.
        Все це паралельно пішло по дипломатичним каналам до наших твердолобих.
        Грузію вже просрали при сприяні Обами, а тепер щось треба робити, бо ж рейтинг Ромні після втрати Грузії почне рости, а точніше вже почав. Ось тому і шукають якісь шляхи США.

          Гість: lyo Dnepr

          512.10.12, 21:10Відповідь на 4 від helsan

          Обама, вообще слизняк. Чем быстрее его уйдут, тем лучше

            612.10.12, 21:13Відповідь на 5 від Гість: lyo Dnepr

            Обама, вообще слизняк. Чем быстрее его уйдут, тем лучшеВот и я о том же.

              712.10.12, 22:59Відповідь на 6 від helsan

              Обама, вообще слизняк. Чем быстрее его уйдут, тем лучшеВот и я о том же.Я это предвидела, когда его выбрали. Они со своей рассовой корректностью вообще оборзели. Черный - еще не значит лучший.

                Гість: Лагуз

                813.10.12, 00:35

                Такі листи треба на чоло янику цвяхами прибивати

                  Гість: Сл АВА

                  913.10.12, 13:29

                  скоро Клинтонши уже не будет, так что это очередной пук в никуда.

                    1016.10.12, 15:19