хочу сюди!
 

Анастасия

41 рік, риби, познайомиться з хлопцем у віці 42-48 років

Сьогодні я бачила привида


Я читаю тебе, неначе дивлюсь у воду. Я знаю, чому ти ходиш цією стежкою, чому тобі не подобається ранок,  і що ти шукаєш. Але я мовчу, бо це неважливо – знати тебе, як рідного, вічно знайомого, давно й надовго. Я намагаюся пропускати неважливе, щоб заповнювати наші альбоми лише яскравим, щоб очі сяяли, як сонця, щоб ми пили зірки і заїдали їх місяцем.

А сьогодні я уявила собі жахливе, я майже не розплакалася, я побудувала план у голові і вирішила, якщо так станеться, як мені наснило, то я дзвонитиму в інше місто, приїду туди непрошена й несподівано. Одного разу я вже виїжджала, а коли повернулася, почалося нове життя. І знаєш що? Усе було з нової сторінки – так говорять усі, але нажаль не всі знають, що то є. І мені б хотілося заклеїти рота скетчем, а руки зав’язати міцно тим, хто цього не відчув, але постійно плескає, бо завдяки таким людям, слова втрачають повноцінність, вони стають звичайними, а це образливо, але знаєш що? - Я наберу номер , скажу, що приїду і все, я залишуся там назавжди. Ти можеш собі уявити, що я більше не буду тут? Ніде, - лише в альбомах, речах, подушки деякий час берегтимуть мій запах, але мене більше не буде. І коли я все це уявляла, майже не розплакалася, почала хвилюватись, руки ледве затремтіли і я обпекла долоню, бо я саме була на кухні.

Мені вистачить сміливості покинути все назавжди, бо я нічого не боюся, і нікого. Бувають моменти, коли я чомусь ніяковію, просто останнім часом в мене переплуталися всі наклейки на шухлядах мозку, у потрібний момент мені важко відкрити саме ту, де на оксамитових синіх і пурпурових клаптиках рівним почерком записані необхідні слова, тому іноді я мовчу, і тоді постійно караю себе за те, що досі немає порядку. Але я точно нічого не боюся, і нікого. Є таке, що мені пронизливо неприємне, таке, від чого болить у яснах, пробирає колючками у п’ятах,  на лобі з’являються зморшки,  очі щільно примружуються, у вухах шумить як від двигунів літака, а кутики губів розтягуються донизу.

І тепер, неважливе, але вагоме. Я пам’ятатиму, як опекла руку, хочу пересвідчитися, що цей привид сьогодні був лише викривленням світла від твоїх очей, бо твої очі, неначе два сонця.

5

Коментарі

115.08.12, 23:30

і справді істерично)
змінити дислокацію) на деякий час, а потім і назавжди, якщо сподобається, іноді корисно

    Гість: Masільок

    216.08.12, 13:46

    боїшся

      316.08.12, 13:50Відповідь на 2 від Гість: Masільок

      нет

        Гість: Masільок

        416.08.12, 13:53

        боїшся, малюнок прикольний

          516.08.12, 14:09Відповідь на 4 від Гість: Masільок

          автор рисунка Сonrad Roset
          чего по-твоему я боюсь?

            Гість: Masільок

            616.08.12, 16:39Відповідь на 5 від Annastezie

            автор рисунка Сonrad Roset
            чего по-твоему я боюсь?
            змін. я думала твій.

              716.08.12, 18:59Відповідь на 6 від Гість: Masільок

              автор рисунка Сonrad Roset
              чего по-твоему я боюсь?
              змін. я думала твій.
              перемены я люблю) бывают неприятные, но я их не боюсь, мне хотелось бы избежать неприятных перемен, но это не страх, какое-то другое чувство, безвозвратности что ли, сродни ностальгии.
              О, нет, я не так искусно владею акварелью, у меня плохо получаются воздушные мазки, а это главное в акварели, потому пока не отработаю эту технику, свои акварели выкладывать не буду

                816.08.12, 20:28

                бр-р, ти як завжди в своєму репертуарі є сильні порівняння

                  Гість: Masільок

                  917.08.12, 09:10Відповідь на 7 від Annastezie

                  автор рисунка Сonrad Roset
                  чего по-твоему я боюсь?
                  змін. я думала твій.
                  перемены я люблю) бывают неприятные, но я их не боюсь, мне хотелось бы избежать неприятных перемен, но это не страх, какое-то другое чувство, безвозвратности что ли, сродни ностальгии.
                  О, нет, я не так искусно владею акварелью, у меня плохо получаются воздушные мазки, а это главное в акварели, потому пока не отработаю эту технику, свои акварели выкладывать не буду
                  добре, тобі видніше)) я акварель не дуже люблю, мені подобаються насичені кольори

                    1017.08.12, 12:15Відповідь на 8 від Пробіотик

                    бр-р, ти як завжди в своєму репертуарі є сильні порівнянняспасибо а что значит "брр"?)))

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна