Про співтовариство

Ласкаво просимо до гурту, у цей дивовижний світ неймовірного, яке знаходиться поряд - його тільки треба побачити. Розміщуемо цікаві статті, фото, відео, музику - все, що нам цікаве , все, що відбуваеться у нашому житті. Ділимося чудовим і прекрасним....

Топ учасників

Вид:
короткий
повний

НЕЙМОВІРНЕ ПОРУЧ

Чудеса світу відомі, але з цього ракурсу...Цікаво.

  • 17.11.20, 09:31

Інколи погляд з іншої точки зору на всім відомі об’єкти приносить несподівані результати

Топ-10 загальновідомих чудес світу, яким…

Є місця на планеті, які знають всі навіть не бачивши їх на власні очі, завдяки тисячам листівок і фотографій. 

[ Читати далі ]

Неймовірні оптичні ілюзії у Стамбулі ...

  • 16.11.20, 20:22
 


Таку неймовірну оптичну ілюзію у Стамбулі створив український художник Алекс Максьов!
Побачити арт можна на сходах біля Університету Галата..
[ Читати далі ]

Це цікаво.

 



Це цікаво.

Досить курйозно буває дізнаватися історію звичних, повсякденних речей. Ось, наприклад, чи замислювалися ви, чому пішохідний перехід системи «зебра» виглядає саме так, як він виглядає? Широкі смуги, розташовані уздовж вулиці?
Існує думка, що пішохідні зебри з'явилися після Другої Світової війни. Це не зовсім так. Бо тут, як і багато в чому іншому, винні давні римляни. Перші зебри з'явилися ще 2000 років тому в Римі. Зебру робили у вигляді «містка», тому що вулиці зазвичай були заповнені стічними водами і сміттям. Пішоходи переходили через завалені гноєм і відходами вулиці по спеціально покладених великих плоских каменях, підібраних так, щоб колеса колісниць (ширина колії яких у римлян теж була стандартизована) потрапляли точно між каменів. Це дозволяло і колісницям проїхати і пішоходам не замочити ноги.

(Взято з просторів інтернету)

Хто потрусив глечиком ?

  • 14.11.20, 16:57

Якщо зібрати 100 чорних мурашок і 100 червоних мурашок і покласти їх у скляний глечик, нічого не станеться, але якщо взяти глечик, сильно трясти його і залишити на столі, мурахи почнуть вбивати один одного.
Червоні вважають, що чорні - вороги, а чорні вірять, що червоні - вороги, коли справжній ворог - це людина, яка потрусила глечик.
Те ж саме відбувається в суспільстві.Чоловіки проти жінок Ліворуч проти праворуч Багатий проти бідного чоловіка. Молодий проти старого чоловіка тощо
Перед тим, як почати боротися один з одним, ми повинні запитати себе, хто потрусив глечик?

Унікальність людського тіла...

  • 13.11.20, 12:36

Людина – вінець творіння природи. У світі не існує більш досконалого і точного механізму, ніж наше тіло. Ми живемо і навіть не замислюємося, як саме він працює. Але ж навіть самі звичайні процеси, що відбуваються в нашому організмі, це справжнє диво.

Тут відкрито для тебе 22 секрети про людське тіло, які напевно тебе здивують, а деякі просто шокують!

1.Фокусуючі м’язи в твоїх очах рухаються приблизно 100 тисяч разів в день. За енергетичними витратами це можна порівняти зі щоденною прогулянкою на 80 км.

2. Твій пупок – будинок для тисяч бактерій, що утворюють там екосистему розміром з цілий тропічний ліс.

[ Читати далі ]

Загадка вічних ламп давнини...


Горіли протягом тисяч років: Загадка вічних ламп давнини...

З тих пір як почали грабувати стародавні усипальниці, спочатку мисливці за наживою, а потім і вчені звернули увагу на дивну річ. У деяких гробницях було присутнє освітлення. Це були лампи, деякі з них горіли протягом тисяч років.
Найчастіше відбувалося так, що при вторгненні в гробницю лампи гасли або розбивалися і запалити їх знову не представлялося можливим.Такі світильники знаходили практично по всьому світу. Застосовувалася ця технологія в Стародавньому Єгипті, в Древньому Римі, Китаї, Індії і навіть в Південній Америці. Згадка про такі світильники зустрічалося ще в працях давньогрецького філософа Плутарха.
Багато століть вчені намагалися розгадати таємницю цих ламп. Припущення висловлювалися самі різні.
Німецький учений, монах і винахідник XVII століття Афанасій Кірхер припускав, що ці світильники живляться від природного джерела, можливо нафти, яка по трубах подається до світильників. Ця теорія визнана хибною, оскільки не всі лампи перебували поруч з джерелами нафти.