Про співтовариство

Ласкаво просимо до гурту, у цей дивовижний світ неймовірного, яке знаходиться поряд - його тільки треба побачити. Розміщуемо цікаві статті, фото, відео, музику - все, що нам цікаве , все, що відбуваеться у нашому житті. Ділимося чудовим і прекрасним....

Топ учасників

Вид:
короткий
повний

НЕЙМОВІРНЕ ПОРУЧ

Пікантних факти про білизну...

Можна бути хорошим інженером і конструювати літаки, але осоромитися, створюючи бюстгальтер

 

Аномалії тіла, зустрічаються рідко.(слабі нерви,не дивись)

Неймовірно, але у цієї людини випадково відрізаний у дитинстві кінчик пальця не тільки відріс, а й став навіть трохи ширшим


 


Речі, які з часом сильно зазнали змін і нового вигляду...

  • 06.08.23, 12:56

Ми хочемо, щоб ви сіли в машину подорожей у часі і подивилися, як виглядали речі, які ми так добре знаємо, коли вони були щойно винайдені або просто з’явилися.


Купальник

 

[ Читати далі ]

Сміливі фотосесії

Ви тремтите з жахом, коли по вас проповзає волохата восьмилапа істота? Модель Кара Делевінь доводить, що краса вимагає жертв, знімаючись для обкладинки журналу з павуком на обличчі. Але фотосесії з тваринами — це не лише про моду, це насамперед привернення уваги до проблем взаємовідносин природи та людини. Мерилін Монро, Анджеліна Джолі та інші зірки показують, що можна перебороти особисті страхи заради захисту тварин.

Модель Соня Кінскі в образі Єви

 
Кара Делевінь з жахом від павука!   [ Читати далі ]

Сторінки давно минулих років...

  • 04.08.23, 13:56

У когось ця колекція фотографій викличе ностальгію, а хтось уперше побачить, як жили ровесники їхніх батьків та дідусів-бабусь.

На фото 80-х дівчата відпочивають на пляжі югославського міста Спліт (зараз це територія Хорватії)

 

У день похорону Мао Цзедуна – 9 вересня 1976-го року – вулиці Пекіна (Китай) були заповнені народом...
[ Читати далі ]

Пірати жінки - неймовірно...))Пірати - жінки...

За часів "золотого століття піратства" жінки інколи ставали піратами, маскуючись під чоловіків, щоб скористатися свободою і правами, що належали лише чоловікам. Енн і Мері, дві знамениті піратки, одного разу навіть закохалися одна в одну, оскільки кожна вважала іншу чоловіком.

Хотілось б подивитись на їх здивовані обличчя, якщо б вони дізнались про "обман"...


[ Читати далі ]

Українське мистецтво ...

  

Український художник Олександр Закусілов і його чудові картини.

[ Читати далі ]

Як лаялися галичани: лайка, яку ви ще не чули...

  • 01.08.23, 13:29
..Як лаялися галичани: лайка, яку ви ще не чули...

Картинки по запросу Едвард Козак листівки

Десь до 70-х років в Галичині не використовувалися матюки, які прийшли на наші терени разом з  східними сусідами. І взагалі, вживання таких слів було не гоноровим і та людина,  яка зловживала ними падала  в очах односельців.

Але разом з тим при сварках, а деколи і в добрий спосіб, що і ніхто не гнівався, використовувалися наші галицькі “погані” слова. Не говорили що сварилися, а казали що ганьбилися. Могла одна жінка до іншої казати: Піду її виганьблю. Так що можна розуміти, що і та особа яка вживала ті вирази сама і ганьбою покривалася. Але все одно треба було довести своє, тому йшли ганьбитися.

Курва, курвище, курва шиндилєва, патентова курва, курва мать по відношенню до жінок і не тільки. Для прикладу на одному з весіль староста до гостей казав “Пийте, курва, най не стоїть“. Так само курвий син або скурвий син, то могло бути або зле або добре. Вислів “Але ти скурвий син!” міг бути як і похвала.

[ Читати далі ]

Шокуюче та дивовижно...

  • 31.07.23, 12:31
Серед ченців Тибету існує дивний звичай згодовувати орлам тіло людини, яка пішла з життя. Черепи, що задишилися бачимо на фото, зробленому в монастирі

Дамосі

 

Золотих рук майстер виготовив із нефриту це вишукане морехідне судно, довжина якого становить 1 метр...


[ Читати далі ]