хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

Скромний човен Патріарха

Що ж, красиво жити не заборониш.
Перед вами чорна яхта "Паллада", яка є однією з найшикарніших яхт Росії, а користується нею Патріарх Кирило і його підлеглі.
Вартість судна - 4 000 000 доларів.
Цікаво, адже ці люди закликають нас до скромності і аскетизму. Суцільне лицемірство.

9

Коментарі

19.10.11, 10:36

Один чоловік був багатий, і зодягався в порфіру й віссон, і щоденно розкішно бенкетував. Був і вбогий один, на ім'я йому Лазар, що лежав у воріт його, струпами вкритий, і бажав годуватися кришками, що зо столу багатого падали; пси ж приходили й рани лизали йому... Та ось сталось, що вбогий умер, і на Авраамове лоно віднесли його Анголи. Умер же й багатий, і його поховали. І, терплячи муки в аду, звів він очі свої, та й побачив здаля Авраама та Лазаря на лоні його. І він закричав та сказав: Змилуйся, отче Аврааме, надо мною, і пошли мені Лазаря, нехай умочить у воду кінця свого пальця, і мого язика прохолодить, бо я мучуся в полум'ї цім!... Авраам же промовив: Згадай, сину, що ти вже прийняв за життя свого добре своє, а Лазар так само лихе; тепер він тут тішиться, а ти мучишся

    29.10.11, 11:36

    Нунифигасебе

      Гість: lyo Dnepr

      39.10.11, 18:39

        49.10.11, 20:49

        Багато разів казав - жерців, практично любих (хіба що окрім буддистських) просто не переношу! А РПЦ то взагалі, щось взагалі антихристиянське... Чого варте лише ввіз РПЦ у власну країну алкоголю та тютюну. Звісно, користуючись всіма пільгами - ввозили безмитно... Вважаю, лише за це треба усіх задіяних лишати сану та запровадити відлучення від церкви та анафему.

          анонім

          59.10.11, 23:37

          Шикарно

            610.10.11, 06:44Відповідь на 5 від анонім

            скоріше "печально"

              анонім

              710.10.11, 10:31Відповідь на 6 від rosa19631

              скоріше "печально"да Бог это одно. а священики это другое

                810.10.11, 11:04

                человек слаб...

                  910.10.11, 21:20

                    анонім

                    1011.10.11, 12:51

                    Який піп - така і віра,ця віра нам нав'язана,а точніше,виміняна,вибачаюсь за прямоту,на пи-ду!

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна