Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Анастасия

41 рік, риби, познайомиться з хлопцем у віці 42-48 років

Изумруд весом более килограмма!

                                                                                                           В Замбии найден изумруд весом более килограмма!

  Горнодобывающая промышленность, наверное, единственное место, где монотонный и титанический труд очень редко вознаграждается радостными и сенсационными новостями.

5

Коментарі

129.04.10, 19:35

Нічого собі цеглинка))

    229.04.10, 19:41Відповідь на 1 від no-sense

    Нічого собі цеглинка)) Так,хто б подарував кожн!й ж1нц1 по так1й цеглинц!

      329.04.10, 19:44Відповідь на 2 від Голубка

      Нічого собі цеглинка)) Так,хто б подарував кожн!й ж1нц1 по так1й цеглинц!Мені не треба цеглинка)) Мені ліпше грошовий еквівалент))))
      Не люблю навішувати на себе прикраси - я ж не новорічна ялинка)))

        429.04.10, 20:01Відповідь на 3 від no-sense

        Нічого собі цеглинка)) Так,хто б подарував кожн!й ж1нц1 по так1й цеглинц!Мені не треба цеглинка)) Мені ліпше грошовий еквівалент))))
        Не люблю навішувати на себе прикраси - я ж не новорічна ялинка)))
        Аналог!чно

          529.04.10, 20:21Відповідь на 2 від Голубка

          Нічого собі цеглинка)) Так,хто б подарував кожн!й ж1нц1 по так1й цеглинц!Не, мне пожалуйста сапфировую цеглинку. Я сапфиры люблю больше.

            629.04.10, 20:30Відповідь на 5 від Золото 750*

            Нічого собі цеглинка)) Так,хто б подарував кожн!й ж1нц1 по так1й цеглинц!Не, мне пожалуйста сапфировую цеглинку. Я сапфиры люблю больше. Я, даже не знаю что я больше люблю.
            Как то не задумывалась над этим никогда

              Гість: Оми

              729.04.10, 20:36

                829.04.10, 20:38Відповідь на 2 від Голубка

                Нічого собі цеглинка)) Так,хто б подарував кожн!й ж1нц1 по так1й цеглинц!если у каждой будет по такому кирпичу, то и цена ему будет - кирпичная.

                  Гість: NoTaRь

                  929.04.10, 22:27Відповідь на 8 від Al KazlOFF


                  Нічого собі цеглинка)) Так,хто б подарував кожн!й ж1нц1 по так1й цеглинц!
                  если у каждой будет по такому кирпичу, то и цена ему будет - кирпичная.
                  а воно так і є собівартість карата алмаза - 20 долл

                    1029.04.10, 23:08Відповідь на 9 від Гість: NoTaRь


                    Нічого собі цеглинка)) Так,хто б подарував кожн!й ж1нц1 по так1й цеглинц!
                    если у каждой будет по такому кирпичу, то и цена ему будет - кирпичная.
                    а воно так і є собівартість карата алмаза - 20 долл
                    Щось в тебе цегла занадто коштує