Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

Скільки можна їсти солодкого




Скільки можна їсти солодкого ❗️

Вчені довели, що кількість вільних цукрів, що одержуються з їжі та напоїв, не повинна перевищувати 5% від добового раціону.
Денна норма цукру для дорослої людини, згідно з рекомендацією Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), становить 25–50 грамів.
Виходить, що в день можна випивати не більше 2-3 чашок чаю з цукром.

Цікаві факти.


7

Коментарі

126.03.24, 20:11

Вспомнил счастливое детство.
Если пряники или торт, то чай без сахара. Просто сам организм так просил.) Если с вареньем или сгущёнкой, то зачем сахар? Так и сейчас. Классно шоколад Корона-чёрный с цейлонским чаем горячим. Без сахара. Но это по праздникам жизни.)

    226.03.24, 21:39Відповідь на 1 від The Martian

    Вспомнил счастливое детство.
    Если пряники или торт, то чай без сахара. Просто сам организм так просил.) Если с вареньем или сгущёнкой, то зачем сахар? Так и сейчас. Классно шоколад Корона-чёрный с цейлонским чаем горячим. Без сахара. Но это по праздникам жизни.)
    Так,я теж це пам*ятаю. Це залишилося з дитинства.
    Дійсно, шоколад тепер тільки по святах.
    Але, все зміниться - буде і краще...

      327.03.24, 11:13

      25-30 грамів це з урахуванням цукру що міститься у всіх продуктах. Не секрет що цукор міститься у 80% готових продуктів. Хліб, йогурти. кетчупи, ковбаси і таке інше вже не кажучи про солодке. Ще до 2000 років норма цукру в крові була до 3,5 проміле вище діабет. Тепер ВОЗ малює норму 5-5,5 проміле. Так що краще чай без цукру))

        427.03.24, 19:14Відповідь на 3 від биглязь

        и зелёный

          528.03.24, 23:51

          В напитках сахар недопустим, исключение вода с медом или клубничным вареньем. Кофе и чай не пью совсем, особенно ненавижу кофе.
          Но а мороженое, грильяж и киевский торты, торт с курагой, торты по моим рецептам (там сахара правда нет), конфеты коровка, пастила, мармелад, верности в шоколаде, да море вкусностей !!!
          К счастью их все я предпочитаю селедке под шубой, шашлыкам, тушенке, буженине и печеной картошке(кукурузе).
          Но не могу отказаться от черешни, голубики, земляники, персиков, абрикос , винограда и многого другого.
          А диабет у меня и так есть, но он так и называется Несахарный диабет. Мне вводят глюкозу и железо в капельницах. Так, что диета здесь побоку.

            628.03.24, 23:54

            Не верности, а чернослив в шоколаде. Т9 постарался